wmaraci reklam

Adsense Alamayanlar Dikkat

2 Mesajlar 791 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
Merhaba arkadaşlar, günümüz itibariyle adsense onayı almak benim için her ne kadar kolay olsada görüyorumki bazı arkadaşlar için bir hayli zor bunun nedenide google'nin belirtilen politikalarını hiç kimsenin okumaması ve okusada anlamaması yada herkesin hızlı yoldan kolaya ulaşma çabasından kaynaklanıyor.

Bu nedenle hiç kimse yorulmasın, zaman kaybına uğramasın diye bir hizmet başlattım, asıl işim web tasarım, mobil tasarım gibi işler olsada bu alanda bir çok arkadaşın madur olduğunu görünce olaya el atmak gerektiğini düşündüm.

Sitenin adı cinsi ne olduğu önemli değil, önemli olan sitenin sıfır ve daha önce hiç bir ban yememiş olması yeterli benim için, istediğiniz domaine adsense onayı alabilirim.

https://wmaraci.com/forum/adsense-hesap-alisverisi/herkesin-adsense-hesabi-olsun-578184.html buradaki linke tıklayıp ticaret sayfama göz atabilirsiniz.Emin olun hepinizi adsense sahibi yapacağım, ayrıntılı bilgi için PM ile iletişime geçebilirsiniz, sizinle whatsapp üzerinden görüşerek gerekli çalışmaları hemen başlatabiliriz.

Tıkla Seninde Bir Adsense Hesabın Olsun

Biliyorumki aramızda maddi durumu yetersiz olan arkadaşlarda var onlarada ayrı bir kıyak yaparım, her zaman para değil bizim için duada önemli, sizlerin duası, referansı bizler için herşeyden önde gelmektedir.

Herzaman Dediğimiz Gibi, :angel: Dert Etme, Dua Et

tunahan7 erdem21

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

volumeee volumeee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Askeri Personel
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 6 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba pm alabilirmiyim.
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al