wmaraci reklam

Adsense Alamıyorum :/

21 Mesajlar 3.212 Okunma
wmaraci reklam

bhdreren bhdreren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek inş müh
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
haklısınız. Çok aydınlatıcı oldu ilginizden dolayı teşekkür ederim. son olarak siteye baktıysanız değerli yorumlarınızı beklerim.

wmaraci
reklam

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
Siteyi kuralı üc gün oldu yemek sitesi 15 adet özgün tarif girdim dördüncü gün adsenseye basvurdum 6çcı günde siteye reklam kodlarını yayınlamaya basladım.Adsense yeni siteler icin ileriye dönük olmasına özgün olmasına ve kalitesine bakıyor sanırım.Sitenizi hazır hale getirip basvurun.Ben üc adsense hesabı aldım ücündede bu sekilde sorun yasamadan aldım.
burmeser

kişi bu mesajı beğendi.

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

bhdreren adlı üyeden alıntı

merhaba hocam bende de aynı sorun var.Benim de bir film izleme sitem var bir türlü alamadım. Sorunu nasıl aşacagımızı bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

hocam saten film izleme sitelerine reklam vermezler telif hakkı olduğundan özelikle Google hiç vermez :)

mikail06 mikail06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim arkadaşlar :) dikkate alacağım söylediklerinizi

wmaraci
wmaraci

Brestgerfich Brestgerfich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Bu benim 4. adsense üyeliğim. Nedendir bilmiyorum ama pek iyi anlaşamıyoruz adsense ile. Kapatıyorlar hemen. :)
Üyelik almak kadar arayı sıcak tutmak da önemli. ;)

UtkuBrs UtkuBrs WM Aracı Yönetici
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1539
  • Beğeniler 527 / 526
  • Ticaret 186, (%100)
Adsense türkiyeye karşı çok sıkı kurallar uyguluyor. Bunun bir sebebi de malesef bizim webmasterlerimizin olayı abartması.

Gelelim adsense almak için ne yapmak lazım. Öncelikle blogger üzerinden hesap almaya çalışmanız bir google hizmetiyle diğer google hizmetine başvuru yapmış olacağınız için 1-0 önde başlamanızı sağlıyor.

Bloggerdan bloğunuzu ingilizce isim, soyisim ve adres bilgilerini eksiksiz olarak doldurarak alın. Hergün 2 adet ingilizce özgün makale girerek 1 hafta boyunca içerik ekleyin ve blogger panelinden aksam 20:00 ile 22:00 arası adsense başvurunuzu yapın. %90 hesabınız bir kaç saat içerisinde onaylanacaktır. Sonrasında bilgilerinizi gerçeği ile değiştirin.

dusesmoda dusesmoda Düşes Moda Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / K
  • Meslek Moda Tasarım
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
weebly üzerinden blog açıp adsense başvurusu yapabiliyorsunuz ama %50 sini weebly alıyo.

http://www.abiyefatih.com

• Üyelik 15.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

utkubrs adlı üyeden alıntı

Adsense türkiyeye karşı çok sıkı kurallar uyguluyor. Bunun bir sebebi de malesef bizim webmasterlerimizin olayı abartması.

Gelelim adsense almak için ne yapmak lazım. Öncelikle blogger üzerinden hesap almaya çalışmanız bir google hizmetiyle diğer google hizmetine başvuru yapmış olacağınız için 1-0 önde başlamanızı sağlıyor.

Bloggerdan bloğunuzu ingilizce isim, soyisim ve adres bilgilerini eksiksiz olarak doldurarak alın. Hergün 2 adet ingilizce özgün makale girerek 1 hafta boyunca içerik ekleyin ve blogger panelinden aksam 20:00 ile 22:00 arası adsense başvurunuzu yapın. %90 hesabınız bir kaç saat içerisinde onaylanacaktır. Sonrasında bilgilerinizi gerçeği ile değiştirin.

Bu aldığım adsense hesabımdan oluşturduğum reklamları gerçek sitemde mi yayınlayacağım ? yoksa adsense hesabı aldıktan sonra ek olarak site mi tanımlıyoruz ?

UtkuBrs UtkuBrs WM Aracı Yönetici
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1539
  • Beğeniler 527 / 526
  • Ticaret 186, (%100)

mikail06 adlı üyeden alıntı

Bu aldığım adsense hesabımdan oluşturduğum reklamları gerçek sitemde mi yayınlayacağım ? yoksa adsense hesabı aldıktan sonra ek olarak site mi tanımlıyoruz ?

Hesaplar iki aşamalı onaydan geçiyor. 1. sinde adsenseye kabul, 2. sinde reklam kodu yerleştiriyorsunuz boş alan gözüküyor hesap onaylanırsa reklamlar gözükmeye başlıyor ve bu aşamaları artık tekrar etmiyorsunuz. Dilediğiniz sitenize reklamı yerleştirip görüntületiyorsunuz.

Blogerda bu aşama tek aşama onay alınca reklamlar gözükmeye başlıyor. İlk etapta sadece bloggerda görüntületin onayı aldıktan sonra dilediğiniz sitede kullanın.

• Üyelik 15.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al