wmaraci reklam

Adsense Alım Rehberi - Ücretsiz

10 Mesajlar 1.447 Okunma
wmaraci reklam

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
Merhaba arkadaşlar;

Şuanada kadar kendime 7 adet adsense almış bulunmaktayım. Artık web işleriyle fazla ilgilenememden dolayı adsense hesaplarını nasıl aldığımı sizlere açıklamak istiyorum çünkü birçok arkadaş adsense almamaktan şikayetçi durumda. Forumda 5 içerikle adsense aldım, 2 günde adsense onayladı tarzındaki konuları hepimiz görmüşüzdür. Bunlara kesinlikle yalan veya gösteri demiyorum. Arkadaşların şansı yaver gitmiştir almıştır. Şayet ki biz güzel 150 içerikle deneriz, üstüne üstün 10 gün bekleyip red cevabı alırız. Bu kimin sinirini bozmaz ki. Ben bu durumu çözdüm arkadaşlar. Yine garanti etmiyorum ama alma şansınız çok yüksek olacaktır. Bazı arkadaşlar neden söylüyorsun vb. Yorumlarda bulunabilir. İş adsense almakla bitmiyor. En önemlisi adsenseden para kazanabilmektir.

1- Yeni Bir Uzak Masaüstü Bağlanabileceğiniz Bir VDS alın.

Neden diye sorarsanız, google gözünde daha önce hiç bir işlem yapmamış bir kullanıcı olarak, tertemiz sicilli birisi olarak gözükeceksiniz.

2- Yeni Bir Web Sitesi Açın.

Yeni bir web sitesi açın.( Forex, ekonomi ile ilgili olmasın.) Adsense'ye başvurmadan 6 ay geçmesini bekleyeceğiz. (siteye hosting bağlandıktan sonra geçerli olan süredir.) Eğer sabrınız yok ise şimdiden konudan ayrılabilirsiniz. Tüm işlemleri bu VDS üzerinden gerçekleştirin.

3- Adsene'ye kayıt olma

Adsense'ye kayıt olunurken site@siteismi.com şeklinde üye olun ve yaşınız 30'un altında ise babanızın veya annenizin üzerine almanızı tavsiye ederim çünkü 30 yaş üstü birisi başvurduğunda bu ilgili kişidir diyerek bir adım daha önde oluyorsunuz. Benim gözlemlerim bu şekilde.

4- Tema Seçimi

Temanın gözü yormamasına dikkat edin. Bol reklam alanı olan responsive bir tema yeterlidir. (pagespeed 80-100 arasında olmalı.)

5- Siteye Eklenek Konular

İnternette hiç paylaşılmamış konuları paylaşmanız gerekecek. 3 adet internette daha önce bahsedilmiş konu paylaşıyorsanız sonrasında internette daha önce hiç bahsedilmemiş konuları açmanız gerek.(bunlar inceleme olur, bir şeylerin konusu olur, kendi hayatınızdan bir kesit olur vb.)

6- Gerekli Yazılar

Gizlikik politikası, İletişim (extradan künye olursa daha iyi olur.), Kullanım Şartları gibi yazıların mutlaka olması gerekmektedir.

7- Zurnanın Zırt Dediği Yer: Etiketler ve Görseller

Çoğu kişi bu etiketleri anormal derecede fazla girer. Bu google'daki index sayınızı arttırır fakat içerik kalitesi olarak sizi geriye atar. Bundan dolayı adsense alımınız zorlaşır. Etiketlere noindex verip fazla abanmanızı da tavsiye etmiyorum. Bir konuya en fazla 2 adet etiket koymanızı öneriyorum ve bu etiketlerin seo ayarlarını yapmanızı tavsiye ediyorum. Böylece sitenizin kalitesini arttırmış olursunuz. (Yetersiz içerik şeklinde red gelmesinin bir nedenlerinden biri de etiketlerin sayfa otoritesini düşürmesinden kaynaklanmaktadır.)

Görselleri kendiniz yapabilirsanız çok daha iyi olur. Eğer google'dan resim alacaksanız windows'un veya linux işletim sistemlerinin kendi photoshop uygulamaları var. Bu uygulamaları kullanıp resmin parlaklığı, boyutu vb. ile oynarsanız resim özgün gözükür ve size + puan kazandırır.

“Emek vermeden bir şeye ulaşmayı düşünmek, hayalperestlikten başka bir şey değildir.”

----------
Kaynak
steel hRSor

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

bLaCkReaLiSt bLaCkReaLiSt Hasan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 37 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Adsense alamayanlar için altın bilgiler :)
ahmetcem96

kişi bu mesajı beğendi.

alperenyld alperenyld Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)
Farklı bir yerden ve çoğu kişinin bilmediği bir yerden değinmişsin eline koluna sağlık 👍
ahmetcem96

kişi bu mesajı beğendi.

ademkanidagli ademkanidagli Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 47 / 87
  • Ticaret 15, (%100)
vds gerek yok 1 pc den 3 kere ban yememe rağmen aynı bilgiler ile şimdi bir adsense aldım. 2 aydır sorunsuz kullanıyorum

wmaraci

• Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
Yorumlarınız için teşekkürler.

mazlum4734 mazlum4734 Online Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freetime
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 87 / 26
  • Ticaret 18, (%94)
Faydalı bilgileriniz için Teşekkür ederim

• Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
mazlum4734 rica ederim.

MuscleTower MuscleTower WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 18, (%100)
150 konu veya 20 konu ile sınırlamak doğru değil bu sadece aldığınız domain ve sektörle ilgili anlayana iyi bir bilgi

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)
Adsense Alma Rehberi hakkında benim de yazmış olduğum bir yazım mevcut. Ortak noktada, ziyaretçiye hitap etmek ve farklı konularda benzersiz içerikler üretmek yer alıyor diyebiliriz...

• Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
yorumlarınız için teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al