freelance iş ilanları

Adsense alma kesin ve garanti!

161 Mesajlar 21.350 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Scientist Scientist fgkjhfjkgh Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 41 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
218 konuyla almayan ben takipteyim genç adam alda sevinelim :)

imza yok parmak bassam?
wmaraci
reklam

ponpey ponpey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Valla hocam bizim ***.net de bir arkadaş sadece ama sadece 10 yemek tarifi paylaşarak onay aldı. Ben çok şaşırdım açıkçası. Onayı da bugün aldı. Bakalım bize ne diyecek.

Scientist Scientist fgkjhfjkgh Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 41 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
hayırlısı neyse o olsun başarılar dilerim kardeşim.
ponpey

kişi bu mesajı beğendi.

imza yok parmak bassam?

• Üyelik 15.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Sağolun teşekkür ederim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
17. Gün
02/07/2017
Google index gayet iyi gidiyor diyebilirim. 200 indexden 80'i indexlendi. Her gün 1 içerik düzenli giriyorum. içerik sayısı 25'i geçti.
Deneme amaçlı bir adsense başvurusu gerçekleştirmiştim. 1 hafta oldu hala ses seda yok. Bekliyoruz. Ama kabul edeceğini sanmıyorum site 20 günlük bakalım adsense hiç de belli olmuyor işi...

programbanks programbanks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 19 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
ponpey devam. Adsensenin birçok kriteri var fakat şunu biliyoruz özgün ve seo uyumlu içeriğe dikkat ettiği kesin. Daha dün forumda doğdan bir teknoloji sitesi 1 yılını doldurmuş adsense onayını yeni almış. Yani yazında da olduğu gibi 1 haftalık bir siteye bile onay verebiliyor kriteri ise muamma bu şekilde devam. bende adsenseyi 4.başvuruda aldım
ponpey

kişi bu mesajı beğendi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Neden bu kadar acele adsense alma endişesi var anlayabilmiş değilim; buradaki insanların hiç mi sürekli uğraştığı ve emek verdiği bir düzenli legal ve gerçek içeriğe sahip bir websitesi yok? Hep yeni site açtım 1 haftada adsense aldım gibi başlıklar ilgi görüyor; ama neden? Yazın düzgünce içeriğinizi; düzenli ilgilenin baktınız adsense iyi olur diyorsunuz, başvurun ve kabul alın. Tema vs çok da absürt olmadığı sürece sorun yaratmaz ki..
ponpey

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 15.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Neden bu kadar acele adsense alma endişesi var anlayabilmiş değilim; buradaki insanların hiç mi sürekli uğraştığı ve emek verdiği bir düzenli legal ve gerçek içeriğe sahip bir websitesi yok? Hep yeni site açtım 1 haftada adsense aldım gibi başlıklar ilgi görüyor; ama neden? Yazın düzgünce içeriğinizi; düzenli ilgilenin baktınız adsense iyi olur diyorsunuz, başvurun ve kabul alın. Tema vs çok da absürt olmadığı sürece sorun yaratmaz ki..

Hocam sizlere hak veriyorum ama benim acele adsense almak istememin sebebi bir teknoloji blogum var ve günlük yaklaşık 1000 ziyaretçi alıyor. Ama o web siteme ne yapıp ettiysem adsense alamadım. Bunun için biraz acele ediyorum.

• Üyelik 15.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
18. Gün
03/07/2017
Sonunda adsense den mesaj geldi. Dediğim gibi onay vermediler. Site daha 13 günlük ve 250 gönderilen dizinden yalnızca 95 i indexlenmis. Toplam 20 içerik var ve hit şu an için 0 (sıfır) pes etmek yok günlük içerik girmeye devam.
Adsense den gelen mesaj
AdSense başvurunuzun durumu

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:
Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

• Üyelik 15.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 70 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
06/07/2017
21. Gün
Adsense iyice sacmaladi. Hatırlarsanız deneme amaçlı öylesine adsense ilk basvurumu göndermiştim ve red yemistim. Az once mail geldi hesabınız onaylandı diye. Adsense girdim onaylanmamaisti

https://i.hizliresim.com/XX0XOk.png

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al