lostyazilim

Adsense ban

8 Mesajlar 2.127 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

BerkantKONAC BerkantKONAC opensourceprojects.org Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Software
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 209 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
Benim bir sitem vardı blogger'den orada programlama ile ilgili kodlar paylasıyordum cok fazla olmasada sabit bi hiti vardı ve hergün insanlar blogumu ziyaret ediyorlardı yani belirli abonelerim vardı sanki , bu 3 4 kişi ben kod paylastıkca hergün reklamalra tıklıyorlardı bi zaman sonra geçersiz etkinlikten ban yedim pin kodu evime geldi başka bir adsense hesabı açsam pin ordada calisirmi ? yada bu hesabı geri açabilirmiyiz?

owner of opensourceprojects.org & arduinoproject.net
wmaraci
reklam

teribogart teribogart tekstil Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
geçmiş olsun bu 3-4 kişi kesin arkadaşlarındır gelen pin banlanan hesap içindir ayrıca yeni hesabı da aynı pc den açmışsanız fazla sürmez onun banlanması da

isfikirleri-girisimcilik.com

Ulker Ulker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

LegendCoder adlı üyeden alıntı

Benim bir sitem vardı blogger'den orada programlama ile ilgili kodlar paylasıyordum cok fazla olmasada sabit bi hiti vardı ve hergün insanlar blogumu ziyaret ediyorlardı yani belirli abonelerim vardı sanki , bu 3 4 kişi ben kod paylastıkca hergün reklamalra tıklıyorlardı bi zaman sonra geçersiz etkinlikten ban yedim pin kodu evime geldi başka bir adsense hesabı açsam pin ordada calisirmi ? yada bu hesabı geri açabilirmiyiz?

Pinin onda işe yaramaz yeniden pin gönderirler ama sen banlanan hesabın için bir araştır açılma ihtimali var.

BerkantKONAC BerkantKONAC opensourceprojects.org Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Software
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 209 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
@ülker araştırdım içinde 100 dolar var :D ama hiçbişey yok 2 kere ticket attım yine yok :(

owner of opensourceprojects.org & arduinoproject.net
wmaraci
wmaraci

Ulker Ulker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
O zaman selasını ver :)

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)
Bir pin her hesap için ayrıdır ve başka hesapta kullanılmaz. + banlanan hesap açılmaz ancak site banlanırsa kural ihlali sayfaları kaldırarak kaldırdığınıza dair mail atabilirsiniz.

-Bura komple benim.

KaRNeC KaRNeC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 11 / 23
  • Ticaret 3, (%67)

ülker adlı üyeden alıntı

Pinin onda işe yaramaz yeniden pin gönderirler ama sen banlanan hesabın için bir araştır açılma ihtimali var.

Yapay tıklamaya müsamaha yok dostum.

Başka konuda olsa açıyorlar da kendin tıkladığın zaman kesin ban ve affı yok.

Yine e itiraz edebilirsin.

abdullahcankur abdullahcankur yönetici Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 41 / 16
  • Ticaret 11, (%100)

Berkant KONAC adlı üyeden alıntı

Google adsense hesaplarını itiraz vb. yollarlar maille iletebiliyorunuz.Ancak adsence nin kuralları katıdır.Hatta o kadar katıdır ki banlanığınız halde başka bie site açıp ve adsense reklamı alsanız bile adsence hesabınız durdurulur.
Bu google adsence politikaların katı olmasının sebeplerini forumdaki diğer konularda okuyabilirisiniz.

Ancak adsense'yi alan siteler ziyaretçisi çok ve kaliteli siteler olmaktadır.Bu yüzden yüzlerce kişi banlanıyor ve sitesi sıralamalarda düşüyor.
Bu yüzden her önüne gelen az hit alan siteler adsense alırlarsa, google adsense den ban yemiş sitelerle dolduğunu görmemiz hiç güç olmayacak...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al