freelance iş ilanları

Adsense Banlanması Böylesi İlk Oluyor

15 Mesajlar 2.648 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

OmerFaruuk OmerFaruuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)
Arkadasim bu tek parca izle gibi uzantili linkleri kaldirip tekrar basvuru yapacaksın. Bunu dusunmek o kadar zor degil baska cozumu yok. Dikkatini cekmissin bir kere adamlarin.

wmaraci
reklam

yelden yelden Satış Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
aramıza hoş geldin bir bardak soguk su içmiştim bende :)

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
ona benzer ne kadar konu linki varsa tekrar gönder kaldırdıgın linkleride itirazda belirt açarlar arkadaşında öyle olmuştu o yolu izledik açıldı birde özellikle cinsel şiddet vb videolar varsa onlarıda kaldır herhalde hesabın açık siten banlı

playbek playbek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek amatör webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
tek parça vs ne varsa tüm dizileri sildim hep aynı mesajı gönderiyorlar. Bunların yaptığı şerefsizlikten başka bir şey değil . Adalaet yok. adalaet olsa. youtubede reklam olmazdı. kendi sitelerinde bluray dvd tek parça full hd binlerce saçma sapan etiketli adlı videolar filmler var bunlarda zcık şeref varsa youtubede yayınlamasınlar görelim. Bunları artık en son söğmek paklar. İnanırmısınız 22 defa bu gece yolladım şimdi bakalım ne diyecekler.

Ek Olarak:

güvengrup adlı üyeden alıntı

ona benzer ne kadar konu linki varsa tekrar gönder kaldırdıgın linkleride itirazda belirt açarlar arkadaşında öyle olmuştu o yolu izledik açıldı birde özellikle cinsel şiddet vb videolar varsa onlarıda kaldır herhalde hesabın açık siten banlı

yok,yok,yok ne yaptıysam olmadı artık yanıtta vermiyorlar anlamadım gitti. yav Adsense benzeri farklı reklam şirketi yok mu?

wmaraci
wmaraci

albatroslar albatroslar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 42, (%100)

playbek adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bakın anlatamıyorum telif hakkı vb uyarısı değil bu bana şu sebeplerden dolayı playbek sitesinde tekrar reklamları etkinleştiremiyoruz diyor ?

İndirilebilir veya akış şeklindeki içeriğe yönelik yanlış iddialar
Mevcut olmayan içeriğe bağlantı oluşturma
Kullanıcıları alakasız ve/veya yanıltıcı Web sayfalarına yönlendirme
Web sitesinin konusuyla ve/veya işletme modeliyle ilgisiz sayfa metni

Kardeş merhaba.

2 haftadır birebir aynı hatalarla bende uğraşıyorum. Yukarıda paylaştığın listeyi eksiksiz bir şekilde uyarı olarak bende aldım.

Sitem mp3 dinleme sitesi. Sitedeki mp3, indir gibi kelimeleri temizliyorum sonrasında tekrardan değerlendirme isteği göstereceğim.

Senin siten dizi vs. izleme sitesi. Tek parça izle, tek part izle, full izle gibi sakat kelimeleri komple temizlemeni öneririm. Site içeriklerinde başlıklarında ve url'lerde kalmasın sakat kelimeler.

Sonrasında değerlendirme isteği gönder göndermediysen.

İletişimde kalalım sonuçları birbirimize iletelim. Neler yapılabilir başka birlikte bakalım

Kolay gelsin.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al