wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Başvuru Kabul edilmiyor

22 Mesajlar 2.774 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

pdrbolumu pdrbolumu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar adsense almak anlaşılan gittikçe zorlaşıyor 4. defa göndermeme rağmen hala kabul edilmedi.
En son gelen mailde
-Site, Google politikalarıyla uyumlu değil:
-Yetersiz içerik
denildi.
Web sitem: PDR Bölümü
İnceleyip ne yapmam konusunda fikirlerinizi söylerseniz çok memnun olurum

wmaraci
reklam

honda07 honda07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek polis
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 14 / 19
  • Ticaret 16, (%100)
Özellikle içeriklerin özgün olması, başka bir siteden alıntı olmaması önemli, içeriklerde kullandığın görsel, video, müzikler diğer sitelerden alıntı olarak kullanılmışsa işin zor.

domaintescille domaintescille Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 451 / 50
  • Ticaret 12, (%83)
Aynı hata bende'de veriyor.

pdrbolumu pdrbolumu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Özgünlüğe elimden geldiğince dikkat ediyorum. Daha önceleri Google politikalarıyla uyumlu değil hatası vermiyordu son başvuruda bunu da yazmışlar

wmaraci
wmaraci

EgeDizayn EgeDizayn WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Analiz Teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 58 / 46
  • Ticaret 42, (%98)
AdSense başvurunuzun durumu

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.
Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
---------------------
Daha fazla ayrıntı ve başvuru ipucunu bu yardım makalesinde bulabilirsiniz.
Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.
AdSense ölçütlerinin tam listesi için lütfen AdSense program politikalarını ve AdSense Şartlar ve Koşullarını inceleyin.
Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz. Tartışmalara Google AdSense temsilcileri de katılır.

banada bunu gönderdiler. sanırım bu site ile olmayacak.
yada olabilir diyeniniz varsa yardımcı olabilirmi.

acemimemet acemimemet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek TSK (Uzman Jandarma) emekli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 38 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
benim site dün kabul edildi dinisohbetci.org ama reklam yerleşimini uygun yaptım mı yapamadım mı tereddütte kaldım.

oorka oorka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 36 / 101
  • Ticaret 5, (%100)

EgeDizayn adlı üyeden alıntı

AdSense başvurunuzun durumu

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.
Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
---------------------
Daha fazla ayrıntı ve başvuru ipucunu bu yardım makalesinde bulabilirsiniz.
Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.
AdSense ölçütlerinin tam listesi için lütfen AdSense program politikalarını ve AdSense Şartlar ve Koşullarını inceleyin.
Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz. Tartışmalara Google AdSense temsilcileri de katılır.

banada bunu gönderdiler. sanırım bu site ile olmayacak.
yada olabilir diyeniniz varsa yardımcı olabilirmi.

Olmaz diye birşey yok fakat sitenizdeki içeriklerin çogu kopyala yapıştır bütün kopyala yapıştır konuları silip yeniden inceleme gönderin

EgeDizayn EgeDizayn WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Analiz Teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 58 / 46
  • Ticaret 42, (%98)

oorka adlı üyeden alıntı

Olmaz diye birşey yok fakat sitenizdeki içeriklerin çogu kopyala yapıştır bütün kopyala yapıştır konuları silip yeniden inceleme gönderin

Kopyala yapıştırları nasıl ayırabilirim peki

murat709 murat709 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
site sağlam aslında niye onaylamıyor hayret doğrucası...

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
[QUOTE=acemimemet ]benim site dün kabul edildi dinisohbetci.org ama reklam yerleşimini uygun yaptım mı yapamadım mı tereddütte kaldım.[/QUOTE]

GOOGLE resmen sizinle dalga geçmek için kabul etmiş sanırım adsensenizi. domain adı dinisohbetci çıkan google reklamlarında performans arttırıcı webcam kızları gibi şeyler var. ilginç :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al