wmaraci reklam

Adsense başvuru konusunda yardım

4 Mesajlar 630 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lider51 Lider51 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Issiz
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
merhaba arkadaşlar. forum üzerinden satın aldığım site üzerinde çalışarak 70 civarı özgün ortalama 300 kelime ve fazlası olan makale girişleri yaptım. site yaklaşık 7-8 ay önce açıldı. İnternette bulunan birçok adsense kabulüne ilişkin çalışmayı siteme eksiksiz olarak uyguladığımı düşünüyorum. Defalarca adsenseye başvurmama rağmen " Uzmanlarımız yaptıkları inceleme sonucunda başvurunuzun programımızın ölçütlerini karşılamadığına karar verdi. Maalesef sizi programımıza kabul edemiyoruz." şeklinde red cevabı aldım. Bunun üzerine forumda satış yapan birinden düşük bütçem olmasına rağmen adsense satın aldım. sağolsun arkadaş beni dolandırdı. Forumda zaten bu konuda şikayetimde mevcuttur. Bir daha dönüşte yapmadı. Ondan sonra moralimde bozuldu siteyle de ilgilenemedim. başka bir hesap almaya da maddi gücüm yoktur. Yaşadığım mağduriyet göz önüne alındığında, Adsense başvuru konusunda tecrübeli arkadaşların desteğini bekliyorum. Hepinize iyi günler dilerim. İyi çalışmalar...

Web sitem: www.modaoner.com

wmaraci
reklam

Bayzekk9a Bayzekk9a WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Tasarım Öğrencisi
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 12 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
ozel den Site link atarmisin inceliyim

Yaşasın Açık Kaynak
Kişisel BLOG www.enesdenemeler.blogspot.com

guvwe guvwe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 3 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
dostum adsense red ediyorda neden ediyor gelen mesajda yazar o kuralı araştır ve eksiğini gider tekrar başvur kabul edilene kadar böyle devam et

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDER MİSİNİZ?
İnstagram sayfamız
www.instagram.com/gul.yabaniii

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Adsense'i öncelik edinmek büyük bir hata. Önce trafik kazanmalısınız. Zaten trafik olan bir siteyi adsense' e kabul ettirmek genel anlamda çok çok daha kolay olur.

Diyelim ki adsense onayınız var, siteye hiç kimse girmiyor. Adsense'in hiç bir anlamı yok o zaman.

Önce seo ve trafik kazanmayı amaçlayın. Trafik olmadıktan sonra Adsense hemen gelsede 6 ay sonra gelsede değişen hiç bir şey yok.

Başarılar dilerim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al