wmaraci reklam

Adsense Başvurum onaylandı şimdi ne yapmalıyım?

5 Mesajlar 1.185 Okunma
wmaraci reklam

aspercasper aspercasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar adsenseye 3. başvurumda bugün itibariyle 2. aşamada da kabul edildim. Reklamlar görünmeye başladı sitemde. Fakat google adsense panelinde oluşturduğum reklam biriminin raporlarına bakıyorum herhangi bir bilgi yok. kaç kişi görüntülemiş tıklama varmı yokmu hiç bir veri yok. Acaba kabul edildikten sonra kodu silip yeni reklam birimimi oluşturmalıyım. yoksa başvuru aşamasındaki kodu silmeden devammı etmeliyim. farklı boyutlarda reklam alanı oluştursam sıkıntı olurmu. Bu konuda tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.
Bu arada günlük 1000 civarı tekil 2000 civarı çoğul hitim var bi kazanç sağlayabilirmiyim.
İlginiz ve yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

İmzam Yok.
wmaraci
reklam

WAY4PLAY WAY4PLAY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 30 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
Reklam kodlarını değiştirmeye gerek yok.
Farklı Reklam boyutları sıkıntı olmaz(İçerikten ayırt edilebilsin ve en fazla 3 adet ekleyin)
Kazanç sağlarsınız ama çok fazla beklemeyin siteniz geliştikçe artar. Ziyaretçi kaliteside önemli.

Görüntüleme sayısını ben de anlam veremedim daha yeni açtıysanız biraz bekleyin mutlaka çıkar. Kendi kodlarınızı eklediğinizden de emin olun :)

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)

AXonYeR adlı üyeden alıntı

Reklam kodlarını değiştirmeye gerek yok.
Farklı Reklam boyutları sıkıntı olmaz(İçerikten ayırt edilebilsin ve en fazla 3 adet ekleyin)
Kazanç sağlarsınız ama çok fazla beklemeyin siteniz geliştikçe artar. Ziyaretçi kaliteside önemli.

Görüntüleme sayısını ben de anlam veremedim daha yeni açtıysanız biraz bekleyin mutlaka çıkar. Kendi kodlarınızı eklediğinizden de emin olun :)

Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum

Kardeş kendi kodlarını eklediğinden emin ol demişsin ama kendi kodlarımı eklemesem adsense başvurusu kabul edilmezdi ki. Belki dediğiniz gibi biraz beklemek gerekli. Google reklamlarının pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum ama hırs yapmıştım kabul edilmeyi. :) Bir süre deneyeceğim kazandırmazsa silerim. Şuan google adsense panelinde hiçbir değişiklik yok herşey 0 görünüyor raporda boşboş merak ettim başkalarında da aynımı oldu diye
WAY4PLAY

kişi bu mesajı beğendi.

İmzam Yok.

WAY4PLAY WAY4PLAY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 30 / 39
  • Ticaret 2, (%100)

aspercasper adlı üyeden alıntı

Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum

Kardeş kendi kodlarını eklediğinden emin ol demişsin ama kendi kodlarımı eklemesem adsense başvurusu kabul edilmezdi ki. Belki dediğiniz gibi biraz beklemek gerekli. Google reklamlarının pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum ama hırs yapmıştım kabul edilmeyi. :) Bir süre deneyeceğim kazandırmazsa silerim. Şuan google adsense panelinde hiçbir değişiklik yok herşey 0 görünüyor raporda boşboş merak ettim başkalarında da aynımı oldu diye

Biraz bekleyin bence. Ben kayıt olalı çok uzun zaman oldu değişmiş olabilir :)
aspercasper

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
arkadaşlar sorun devam diyor bilgi olan kimse yok mu?

İmzam Yok.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al