wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense başvurumu neden kabul etmez

3 Mesajlar 718 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar adsense başvurada verdikleri cevap

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız. (1000 konu var hepsi özgün neden böyle bir şey dedi anlamıyorum)

• Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin. (bunu hiç anlamadım çok az derken 1000 konu beresi az spam değil birebir makaleler yazıldı )
• Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir. (Ücretli tema adsense uyumlu daha önce sattığım adsense kullanıyordum 2 sene bişey demedi)

Not: Başvurduğum site ile daha önce hiç başvuru olmadı, başka mail ve başka banka hesabı olan bir kişi ile başvurdum,

tek aklıma gelen kopya derken resimleri Google dan indirip sunucuma yükledim ona diyebilir. Acaba diyorum bundan sonra 0-25 konu resimlerle oynayıp (ışık ayarı,üstüne yazı, boyut gibi) yapsam konu yüklesem ve ondan sonra başvursam olurmu fikir verebilirmisiniz

wmaraci
reklam

Karargaht Karargaht WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 31 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Site adresini pm atın inceleyelim.
34numara

kişi bu mesajı beğendi.

watcheR watcheR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 68 / 93
  • Ticaret 7, (%100)
https://wmaraci.com/forum/google-adsense/adsense-kabul-etmez-demi-69955.html

Şöyle bir yorum gördüm forumu gezinirken.

BigSEO adlı üyeden alıntı

Adsense sadece bunlara bakmıyor. Telif haklı resim olunca bile etmiyor. Bana göre etmez.
34numara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al