Sayın Kullanıcımız,

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve xxxxxx80@gmail.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik. Politikalarımız birden çok hesaba izin vermediğinden yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.

1. www.google.com.tr/adsense adresine giderek xxxxxx80@gmail.com ile ilişkili AdSense hesabında oturum açın.
2. "Ana Sayfa" sekmesinde, sol taraftaki gezinme çubuğunda bulunan "Hesap ayarları" bağlantısını tıklayın.
3. "Hesap ayarları" sayfasında, sayfanın alt kısmında bulunan "Erişim ve yetkilendirme" bölümüne gidin.
4. "Oturum erişimine sahip kullanıcılar"ın altında, xxxxxx@gmail.com adresini girin ve "Davet Et"i tıklayın.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

Arkadaşlar ben bir site üzerinden adsense başvurusu yaptım yaklaşık 2 ay önce. ve olumlu ya da olumsuz herhangi bir cevap gelmemişti. Dün itibariyle başka bir mail adresinden tekrar başvuru yaptım. ve bugün gelen cevap çok ilginç ve şaşırtıcı daha önce yapılan başvurunun onaylandığını söylüyor. Yani onaylandı demek adsense hesabınız açıldı demektir değil mi ben mi yanlış anlıyorum. Her ne ise yukarıda zaten yazıyor herşey ona istinaden adsense giriş yaptım fakat başvurunuz onaylandı demesine rağmen siteniz 2. incelemededir bu süre zarfında boş reklamlar ...... vs uyarısı mevcut. Nasıl iştir anlamadım bu durumda ne yapmalı sizce..