wmaraci reklam

Adsense başvurusu yine kabul edilmedi

28 Mesajlar 3.387 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yusufbirrer Yusufbirrer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek ilanver.com site sahibi, e-ticaret ,internet
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense başvuruyu gene aynı sebeptenkabul etmedi."https://ilanver.com adresli sitenizde bazı politika ihlalleri saptadık. Aşağıdaki bu sorunları düzeltmediğiniz sürece sitenizde reklam yayınlayamayız.". Abi ne ihlali var sitemde biri bana sitemde bir ihlal göstersni artık.

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:
Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.
Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:
• Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
• Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
• Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
https://ilanver.com

wmaraci
reklam

turker71 turker71 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO/Wordpress
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 31 / 48
  • Ticaret 15, (%93)
Bende

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve hoca...@gmail.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik.

AdSense Program Politikalarımız birden fazla hesaba izin vermediğinden, yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.

hoca...@gmail.com adresini kullanarak onaylanmış hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen giriş sorun gidericimizdeki adımları izleyin. Bu işlemle hesabınıza yeniden erişim elde edememeniz durumunda, bizimle iletişime geçmenize olanak veren bir seçenek sunulmuştur. Bizimle iletişime geçtiğinizde, istediğiniz giriş e-postasıyla hesabınıza erişebilmeniz için birlikte çalışırız.

Birden fazla AdSense hesabına ihtiyacınız varsa, birden fazla başvuru gönderme hakkında yardım almak için lütfen bu yardım makalesine bakın.

Bende böyle bi mesaj alıyorum kafayı yicem :)
Yusufbirrer

kişi bu mesajı beğendi.

Yusufbirrer Yusufbirrer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek ilanver.com site sahibi, e-ticaret ,internet
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Aynen hocam ben kafayi yedim zaten😊😊

Kepler Kepler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Şu konuya faydalı olacak birşeyler yazılmamış, zamanında sırf sitemi bu sebeplerle kapatmak zorunda kalmıştım. Sitesini adsenseye kabul ettirenler ne yaptılar, içerikleri neydi v.b böyle konularda birbirimize yardımcı olalım arkadaşlar.
Yusufbirrer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Vedatpolat Vedatpolat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad V** P**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 144 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Benim basvuruyuda sagolsunlar 1 gün geçmeden direk red cevabı veriyorlar 😃
lastpavel Yusufbirrer

kişi bu mesajı beğendi.

Sercancetin Sercancetin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 55 / 63
  • Ticaret 9, (%100)
Yine cevap standart olacak ama benimde kabhl etmedi 7 ay tabi ki bunun nedeni az içerikti ilk 20 makalede gönderdim olmadı 30 da gönderdim olmadı 40 da gönderdim yinr olmadı. Bende bıraktım artık gödermeyi zaten para için değilde hırs için kabul etsinler istiyordum 50 içerik oldu gönderdim ve 1 gün sonra kabul etmişler. Tabi bunu 2 ay sonra emaile öylesine girerken gördüm. Şimdi uzun yazdım değinmek istediğime gelirsem eğer kabul etse bile fazla hitinin yoksa öyle boş durur hesap para kazanamazsın bende fazla hit yok ve 3 aydır kazanmıyor. Zaten amaç kazanmak değildi. Size tavsiyem adseden gelir için değil kendinize bir şey kattığınız konularda uğraşın ve gelişin. Benim amacım iş ilanında baş vururken siteyi cv olarak kullanmak amaç. sizde siteniz için farklı misyonlar yükleyin böylelikle daha severek uğraşırsınız Mesela siten ilanver com sa ilan yayınlattır sitenden adsense ile uğraşma piyasada farklı kazançlar edin. Örnek için siteme bakabilirsiniz. http://sercancetin.com

Instagram: @sercancetincom
Youtube: sercancetincom
Website: http://sercancetin.com

kaanst kaanst Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 435 / 160
  • Ticaret 31, (%94)
Webmasterlar bu AdSense'tan az çekmedi. :)
Geçmiş olsun hocam, hayırlısı neyse o olsun. Şansınızı tekrar tekrar deneyin derim.
Yusufbirrer

kişi bu mesajı beğendi.

Gopher Gopher We Love Google! Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

AdSense, alkol veya tütün ürünleriyle ilgili içerik barındıran web sitelerini kesinlikle onaylamaz. Sitenizde rastladığım bir ilan;

https://www.ilanver.com/i-110-orjinal-bitlis-tutunu.html

Bu tür ilanları inceleyip kaldırın. İyi forumlar.
Yusufbirrer

kişi bu mesajı beğendi.

brkmrtks brkmrtks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek ÇevikK
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 76 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
10 içerik ile Adsense almışlığım var. Öncelikle içeriğin sayısından çok kalitesi önemli. SEO dostu 10 içerik ile herkes adsense alabilir.

Adsense almak için sırf kaliteli içerikte yetmiyor. Temaya profesyonellik katmak gerekiyor. Temanın ücretli veya ücretsiz olup olmaması önemli değil. Ücretsiz temayı düzenleyerek tasarımınızı yapın. Çünkü bende öyle yapmıştım.

Profesyonel gibi gözükün. Sitenizi kullanıcı gözüyle tasarlayın. Çok kolay bir şekilde alacaksınız eminim.
sworks Yusufbirrer

kişi bu mesajı beğendi.

İnanmak, sizi kalkış rampasından fırlatacak olan ateşleme düğmesidir. (Denis Waitley)

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
2 haftaya kadar haber sitemi her şeyiyle hazır bir halde yayınlayacağım. 20-25 içerik girdikten sonra başvurmayı düşünüyorum. Bakalım ne cevap gelecek Adsense'den.
Yusufbirrer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al