wmaraci reklam

Adsense BGBG Çok Düşük Ve EG Nedir?

4 Mesajlar 435 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BeycanDeveloper BeycanDeveloper Web developer Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 49 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
https://prnt.sc/rfd2yt
Yukarı da gördüğünüz gibi çok düşük arkadaşlar gösterim güzel yani başlangıç aşamasında olan bir sitem ama çok düşük bunun temel sebebi nedir ve EG tam olarak ne oluyor teşekkürler.

Hadi canım!
wmaraci
reklam

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)
kimse cevap vermemişte, kimse de sormamış bgbgnin ne olduğunu biliyor musun diye..

hocam henüz daha 1 tık almışsın büyük ihtimal bu yüzden o rakam o şekilde görünüyor.

bgbm'e bakma, TBM'e bak sen sadece.
BeycanDeveloper

kişi bu mesajı beğendi.

BeycanDeveloper BeycanDeveloper Web developer Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 49 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
jorphy bilmiyorum insanlar iki bir şey öğrenince kendini ne sanıyor geçen ki adam mesela aşağılıyor beni bilmiyorum ki soruyorum zaten buranın amacı ne tartışma bilgi edinme platformu bilmemek değil öğrenmemek ayıptır bizde öğrenmeye çalışıyoruz işte. Neden googleda aratmıyor diye soracaklar olursa da uzun olması için bir sürü şey yazıyorlar. Ama bak arkadaşımız kısa ve öz bir şekilde bilgilendirdi.

Hadi canım!

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

BeycanDeveloper adlı üyeden alıntı

jorphy bilmiyorum insanlar iki bir şey öğrenince kendini ne sanıyor geçen ki adam mesela aşağılıyor beni bilmiyorum ki soruyorum zaten buranın amacı ne tartışma bilgi edinme platformu bilmemek değil öğrenmemek ayıptır bizde öğrenmeye çalışıyoruz işte. Neden googleda aratmıyor diye soracaklar olursa da uzun olması için bir sürü şey yazıyorlar. Ama bak arkadaşımız kısa ve öz bir şekilde bilgilendirdi.

konu google değil zaten, burada yazdıklarımız indexlendiği için googleda önce bizim bilgi paylaşmamız gerek ki googleda araştırıldığında çıksın

BGBM tüm aldığın tıklamaların ortalamasından 1000 de ne kadar kazanacağını tahmini olarak gösteren detaydır, çok önemsizdir daha da açayım anlaşılmadıysa

ek olarak konularınızı takip edip gerekli cevapları veriyorum zaten, yeni arkadaşları özellikle takip ediyorum
BeycanDeveloper

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al