lostyazilim

Adsense Bug Oldu # Arada Kaldım

8 Mesajlar 1.047 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar merhaba, adsenseden bir mail geldi;

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve mailadresim@gmail.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik.
AdSense Program Politikalarımız birden fazla hesaba izin vermediğinden, yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz.
mailadresim@gmail.com adresini kullanarak onaylanmış hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen giriş sorun gidericimizdeki adımları izleyin. Bu işlemle hesabınıza yeniden erişim elde edememeniz durumunda, bizimle iletişime geçmenize olanak veren bir seçenek sunulmuştur. Bizimle iletişime geçtiğinizde, istediğiniz giriş e-postasıyla hesabınıza erişebilmeniz için birlikte çalışırız.
Birden fazla AdSense hesabına ihtiyacınız varsa, birden fazla başvuru gönderme hakkında yardım almak için lütfen bu yardım makalesine bakın.

mailadresim@gmail.com e-posta adresini onaylanmış hesabınıza eklemek istiyorsanız, bu adımları izleyin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Metinde geçen tüm mailadresim kısımları aynı mail, mailin geldiği mail de aynı mail. yani demek istediğim mailadresim@gmail ile başvurduğum adsense yine mailadresim@gmail adresi ile başvurup onaylandığım için kabul edilmemiş. Paradoks gibi, ancak mailadresim@gmail de onaylı değil, adsense girince başvuru yeri açılıyor.

wmaraci
reklam

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Predestination izleyen google mühendisine denk gelmişsin kardeş :)

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

hsntngr adlı üyeden alıntı

Predestination izleyen google mühendisine denk gelmişsin kardeş :)

Aynen hocam :) ama cidden ne yapıcağımı anlamadım. Kaldım öyle.

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Bende de şuan ben benzer bi durum var. Adsense aldınız diyor hesapta ise doğrulama bekliyor diyor :D

wmaraci
wmaraci

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)

Adsense hem tasarım olarak hemde algoritma olarak yenileniyor.Günlerdir çözemediğim ve anlam veremediğim mailler geliyor.Onay almak artık gerçekten çok zor ve elinizdekinin kıymetini bilin arkadaşlar.Kesinlikle hesabınızı devretmenizi önermiyorum.Kullanmasanızda bir köşede dursun.İlerde çok değer kazanacak.
Birden fazla siteyle ve farklı farklı alt yapılarla adsense denemeleri yapıyorum.Olumlu sonuç aldığım an sizlere faydalı bilgiler vereceğim.

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Adsense hem tasarım olarak hemde algoritma olarak yenileniyor.Günlerdir çözemediğim ve anlam veremediğim mailler geliyor.Onay almak artık gerçekten çok zor ve elinizdekinin kıymetini bilin arkadaşlar.Kesinlikle hesabınızı devretmenizi önermiyorum.Kullanmasanızda bir köşede dursun.İlerde çok değer kazanacak.
Birden fazla siteyle ve farklı farklı alt yapılarla adsense denemeleri yapıyorum.Olumlu sonuç aldığım an sizlere faydalı bilgiler vereceğim.

Hocam resimleri göremiyorum ama haklısınız bu hesaplar çok değerli.

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Mobildenmi giriyorsunuz hiziresim sitesine yükleyip oradan forum linkini alıp yapıştırmıştım sanırım mobilde görünmüyor.

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Mobildenmi giriyorsunuz hiziresim sitesine yükleyip oradan forum linkini alıp yapıştırmıştım sanırım mobilde görünmüyor.

Şirket. :( :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al