wmaraci reklam

Adsense Bulunamayan Onay Sorunu

5 Mesajlar 828 Okunma
wmaraci reklam

hdm hdm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar sitelerim için adsense onayı alamıyorum farklı farklı şeyler denedim onay alamadım hepsindede aynı cevap alıyorum

yaptıklarım 6 farklı sektörde site açtım(Politika uyumlu) 3 adsense açtım adsenseler farklı numaralarla farklı vdslerde açtım hepsinde aşagıdaki uyarıyı aldım her adsense için farklı domain ekledim 1 domaini 2 adsenseye de bağlamadım rastgele domainde denedim aldıgım cevap...

Siteniz AdSense Program Politikaları'na uygun olmalı
Başka bir AdSense hesabınız olmamalı. Kişi başına yalnızca bir hesaba izin veririz. Başka bir AdSense hesabınız varsa yenisini kullanmak için lütfen bu hesabı kapatın.

Sorunu nasıl halledicez...
endcry

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

endcry endcry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek bilgisayar programcısı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
aynı sorunu bende yasıyorum.
Başka bir AdSense hesabınız olmamalı. Kişi başına yalnızca bir hesaba izin veririz. Başka bir AdSense hesabınız varsa yenisini kullanmak için lütfen bu hesabı kapatın.

adsensem banlandıgından dolayı , aynı cihazda basvuru yapamıyorum bir sekilde yakalıyor google.
hdm

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Yok Arkadaş yok birtürlü alamadım adsense hesabı her tüü yolu denedim alamadım acaba adsense :( :( aldıgım hata hepsindede aynı.... Siteniz AdSense Program Politikalarına uygun olmalı Başka bir AdSense hesabınız olmamalı. Kişi başına yalnızca bir hesaba izin veririz. Başka bir AdSense hesabınız varsa yenisini kullanmak için lütfen bu hesabı kapatın.
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

berkaypasa58 berkaypasa58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 9 / 48
  • Ticaret 3, (%100)
Yeni bir cihazda yeni bir mail ile yeni bir numara (arkadaşın annen baban) Numarasını kullanarak mail aç. Daha sonra adsense aç sorununun çözümü bu. İsim soyisim önemli değil sadece numara farklı olmalı. Sonuçta seninle aynı isim soyisimi kullanan yüzlerce kişi var. Eğer banlanan adsenseden ödeme aldıysan aynı bankanın kartı ile ödeme almaya çalışma.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
hocam 5 farklı adsense 9 farklı site denedim çoğuda birbirinden farklı ayrı numaralarla ve sıfırdan mail açarak hepsi içinde yeni vds açtım ama yine yok acaba youtube adsense açıp ordan onaya göndersek bişe farkedermi ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al