Adsense Danışmanlık

3 Mesajlar 535 Okunma
smmexpress

AdiG3 AdiG3 Parasalfikir.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yıllık İzinde
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 37 / 23
  • Ticaret 7, (%100)
İyi günler arkadaşlar elimde bir yabancı adsense var ve o adsense ile bir türk haber sitesi yürüttüyorum günlük 3k rahat görüyorum ama kazanç o kadar düşükkü 60 cent başka sitelerde daha yüksek bana bu konuda ücretli yada ücretsiz yardım edecek bir arkadaş yokmu reklam koyma yerlerimi yanlış

merzifondan.com

wmaraci
reklam

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Logo sağındaki adsense reklamlara genelde pek tıklama olmaz. Oraya aylık anlaşmalı sabit sponsor reklamı almak daha mantıklı.

Menü altındaki reklam güzel, logo sağındakini kaldırınca gündem haberlerinin altına o gündem haberlerinin üstündekinden ekleyin, logo sağındakini kaldırmayacaksanız da onu altına taşıyın.

"MERZİFON KÖYLERİ" altındaki reklamınız ise Adsense kurallarını ihlal ediyor kullanıcıyla birlikte aşağı doğru inen reklam bildiğim kadarıyla yasak.

Bunun dışında tahminen sizin hitinizin çoğu ana sayfaya değil de içeriklere geliyordur. İçeriklere sidebar reklam kesinlikle eklemelisiniz. Uzun içeriklerde de paragraf aralarına eklenebilir.
AdiG3

kişi bu mesajı beğendi.

AkilAdam AkilAdam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek WebMaster & Blogger
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 11 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
adsensi yabancı kullanman bişey ifade etmiyor yine tr reklamarı çoğunlukla gösteriliyor site türkse (adsense çerezle göre haretket ediyor) ondan

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al