wmaraci reklam

Adsense'den Onay Almak İçin Ne Yapmalıyım?

24 Mesajlar 3.147 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Bende şahsen 20 makale ile almıştım yarı özgündü ancak 4 yazı tam özgündü. Fakat diğer ayarların hiç birinde sıkıntı yok. İletişim sayfası. Gizlilik politikası. Kategori açıklamaları. Amp hiç bir veri hatası olmadan 1 ayda ilk başvurumda almıştım.

wmaraci
reklam

blogumdabugun blogumdabugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ..............
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 8 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
O değilde beyler fark ettiniz mi bilmiyorum, Adsense bu kadar uğraştırırken Admatic en kötü bir siteye bile hemen onay veriyor.. Admatic'in kazanç sisteminin Adsense kadar düzgün olmadığını biliyoruz, uzun zamandır kullanmadım.. Admatic'te bir düzelme var mı sizce şuan? Kullanan arkadaşlarımız yorum yapabilirler mi?

LovAd LovAd Freelance Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

vuslatim adlı üyeden alıntı

hakkımızda, iletişim, kullanım şartları vs yazılıysa onaylanır, ben 2 gün sürmedi aldım aynı temayla

bende o dediğin sayfalardan var niye onaylanmadı :D adamlar 4-5 saat içerisinde geri dönüş yapıp reddettiler :D

AdSense başvurunuzun durumu

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
---------------------

Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için, lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.

Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

StilPut İnternet Hizmetleri

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

LovAd adlı üyeden alıntı

bende o dediğin sayfalardan var niye onaylanmadı :D adamlar 4-5 saat içerisinde geri dönüş yapıp reddettiler :D

AdSense başvurunuzun durumu

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.
---------------------

Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için, lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.

Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi

İçeriklerini kontro et ve Tekrar başvur

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

LovAd LovAd Freelance Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

vuslatim adlı üyeden alıntı

İçeriklerini kontro et ve Tekrar başvur

İçerikler şuan 172 adet :) bazı kategorilerde içerik sıfır ondan olmasın ?
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

StilPut İnternet Hizmetleri

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

LovAd adlı üyeden alıntı

İçerikler şuan 172 adet :) bazı kategorilerde içerik sıfır ondan olmasın ?

içerik kalitesi önemli özgünse sorun olmaması gerekir, kastım oydu.. Her kategoride bir kaç makale bulundurmakta faydalı olabilir..

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)
webdones.com bu site icin adsense almak istiyorum başvuru yapacağım 4 editör 100 küsür yazı var sizce kabul olurmu? Olmassa ne için olmaz? Teşekkürler

veyseldemir veyseldemir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad V** D**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
bende alamıyorum bilen kişi lütfen yardım etsin

Engin1709 Engin1709 Öneri Ajandam Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 85 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
LovAd hocam arkadaşların dediği gibi bence bi içerikleirnizi kontorl edin google2ın politikaları +18, tütün mamülleri vs bunlarla ilgili içeriğiniz varsa red almışsınızdır.

https://www.oneriajandam.com/

Gopher Gopher We Love Google! Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
Şu yazıyı dikkatli okumanızı tavsiye ederim; AdSense onayı nasıl alınır?

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al