wmaraci reklam

Adsense den Uyarı ?

5 Mesajlar 1.202 Okunma
smmexpress

acimasizyorumlar acimasizyorumlar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 22
  • Ticaret 2, (%100)

Sayın Kullanıcımız,

Bu bir uyarı e-postasıdır. AdSense hesabınızı AdSense program politikalarımızla uyumlu·hale·getirmeniz·gerekmektedir. Aşağıda, yapmanız gereken işlemlerle birlikte, ek bilgiler sunduk.

Sorun kimlik numarası: ...........

Bu durumdan etkilenen web sitesi:.....................com

İhlalin meydana geldiği örnek sayfa:.............................l

Gerekli işlem: Lütfen 72 saat içinde sitenizde değişiklik yapın.

Mevcut hesap durumu: Etkin

İhlalle ilgili açıklama

Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını hacking veya cracking ile alakalı sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir. Örneğin, reklam gösteren sayfalar kanun dışı program, sunucu veya web sitelerine girmeyi veya değiştirmeyi sağlayan yönergelerde veya donanımda bulunamaz.

DEĞİŞTİRİLMİŞ REKLAMLAR: Yayıncıların, Google reklamlarının davranışını herhangi bir şekilde değiştirmesine izin verilmez. Buna, reklamların bir bölümünü atmak için reklam çerçevelerinin yeniden boyutlandırılması veya Google Reklamları ifadesinin gizlenmesi dahildir.

Çözüm

Sayfa içeriğiyle ilgili bir bildirim aldıysanız, lütfen içeriği sitenizden veya reklamları, ihlalde bulunan sayfalardan kaldırın. Reklamların sitenizde uygulanma şekliyle ilgili bir bildirim aldıysanız, lütfen uygulamanızda gerekli değişiklikleri yapın. Siteyi 72 saat sonra otomatik olarak tekrar inceleyeceğiz. Değişiklikleri yaparsanız bizimle iletişim kurmanız gerekmez. Değişiklikler istenen zaman diliminde yapılmazsa, yukarıda belirtilen ve bu durumdan etkilenen web sitesine reklam sunumunun devre dışı bırakılacağını lütfen unutmayın.

Ayrıca, yukarıda belirtilen URL'nin yalnızca bir örnek olduğunu ve bu web sitesinin başka sayfalarında veya sahip olduğunuz diğer sitelerde aynı ihlallerin söz konusu olabileceğini bilmenizi isteriz. İleride bizden uyarı alma olasılığını azaltmak için, tüm sitelerinizi inceleyerek uyumlu olup olmadıklarını kontrol etmenizi öneririz. Politika uyarı bildirimlerimizle ilgili daha fazla bilgi için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz: https://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=tr&answer=1378153&ctx=topic.
İşbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Google AdSense Ekibi

Ama Ben O Bahsi Geçen Sayfa Yerine Adsense Reklamını Kaldırmak İstiyorum ... Sizce Adsenseyi Kaldırsam Yinede Ban Yermiyim İlla O Sayfayı Kaldırmak Zorundamıyım ? Cünkü Zaten Bahsi Gecen Sitenin Adsense Reklamından Bir Geliri Yok .. Ama İyi İndexleniyor ve Bahsi Geçen Yayınında H.ck le vs. Seylerle Alakası Yok ....

dinamkemaloglu.com
wmaraci
reklam

sUstundag sUstundag Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek AŞÇI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 26 / 110
  • Ticaret 10, (%100)
Eline bir kalem kağıt al bir tarafına adsense hesabın banlanırsa ne yaparım de maddeler halinde değerlendir bir tarafa fa aksini yaz:))) ağır basanı bulursun o zaman

Iff sıkıldım.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
reklamı olmayan site indexlense de bir süre sonra iştahın kaçıyor. Benim de var içinde reklam olmayan ama güzel indexlenen sitem, reklam olsa geliri de çok güzel olurdu. Ama dokunmuyorum. içimden siteyi kapatmak da gelmiyoır. Parka düşmesini bekliyorum. Bence içeriği değiştirin reklamı silmeyin

sedat34 sedat34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 4, (%100)
o zamn sayfanı sil at ,para kazanmak istiyorsan

itina ile makale yazılır
wmaraci
wmaraci

acimasizyorumlar acimasizyorumlar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 22
  • Ticaret 2, (%100)
Para Getirisi Yokki Tıklamıyor Millet ...

dinamkemaloglu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al