wmaraci reklam

Adsense'e Başvurum Onaylandı :)

52 Mesajlar 7.124 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ugursaglam ugursaglam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

ibolicik adlı üyeden alıntı

Adnense iyi gelir kaynağı fakat çok riskli dikkat edin derim ben

Neden Tehlikeli ?

wmaraci
reklam

shmstyrn shmstyrn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog Yazarı + Tasarımcı
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 48
  • Ticaret 1, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Pin olayı Adsense hesabındaki para 10$ olunca evine mektup gibi bir şey yollarlar. Orada sayılar olur ve o pin ile hesabını doğrularsın. Ardından banka hesabı tanımlaman gerek. Tanımladığın banka hesabını doğrulamak için de Adsense birkaç dolar gönderir ve göndermiş olduğu miktarı Adsense hesabına yazınca banka hesabını doğrulamış olursun.

ben pin olayını geçtim eve posta gönderdiler pini girdim sorun yok ben hesaba banka hesabı tanımlamamıştım onun için deneme miktarıda yatırmadılar şimdi banka hesabı tanımlasam ne olacak deneme miktarı yatırcaklar mı

Ek Olarak:

Being adlı üyeden alıntı

Gerçekten bilgili biri E-pin için 10$ mı yoksa 100$ mı olduğunu açıklayabilirmi :D

bende 10 doalr olunca pin almıştım 100 dolar karmaşası ise 100 dolar olunca paranızı alabiliyorsunuz mesele bu

10 dolar olunca pin
100 dolar olunca para

Ek Olarak:

Cry adlı üyeden alıntı

İndir, download vs. kelimeler zararlıdır. Yine söylüyorum. Ben işin uzmanı değilim. Ancak ben sırf o kelime yüzünden kabul edilmedim. :)

bence tam tersi o kelimeler zaralı olurmu hiç sonuçta internet bu indirecez tabiki ama yasal olduğu sürece kimsenin hakkını yemedğiniz sürece play konusuna da gelirsek playe link verirsen uygulayı översen google buna sevinir bile bence

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al