wmaraci reklam

Adsense facebook reklamı

3 Mesajlar 1.329 Okunma
wmaraci reklam

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Facebook adsense ile reklam veriyor ve bu reklamlar sitemde çıkıyor facebookla alakalı yazılar var.Tık başı çok düşük verebileceğini düşünüyorum.Facebook, adwords, chrome reklamlarının tık başı ne kadar kazandırdığı hakkında bilgisi olan var mı?

wmaraci
reklam

hajanb hajanb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Amelos
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 78 / 203
  • Ticaret 0, (%0)
Açıkçası bende tık başı onların daha çok verdiğini düşünüyorum. Mesela chrome reklamları. Tık başı en az 0.10$ veriyor diye düşünüyorum. Sonuçta adamların kendi sistemi. Kaliteyi üstte tutmak için uygun bir ücret vereceklerdir. Zamanında firefox reklamları vardı. Onun için 0.10$ veriyordu mesela.

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

bulut50 adlı üyeden alıntı

Açıkçası bende tık başı onların daha çok verdiğini düşünüyorum. Mesela chrome reklamları. Tık başı en az 0.10$ veriyor diye düşünüyorum. Sonuçta adamların kendi sistemi. Kaliteyi üstte tutmak için uygun bir ücret vereceklerdir. Zamanında firefox reklamları vardı. Onun için 0.10$ veriyordu mesela.

Firefox için veriyordu ama indirme gerçekşeşirse bu rakamı veriyordu diye hatırlıyorum.

Üstte çıkmak için tık başı ücretin yüksek olması gerektiğini sanmıyorum.Sonuçta adamların kendi sistemi o reklama bir ayrıcalık tanıyabilirler.

Facebook'a gelince evet yüksek tıklama ücreti verebilirler ama kaç kişi facebook reklamına tıklar? Aslında google'a google yazıp arayan millet için herşey mümkün ama yine de daha mantıklı olanı seçmek lazım :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al