freelance iş ilanları

adsense finans sitesi

5 Mesajlar 791 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

simkartsatiscom simkartsatiscom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek simkartsatis.com
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 15 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
arkadaşlar Selam.
boş zamanlarımda uğraşmak amacıyla ekstra bir site actım finans sitesi wordpress tabanlı ve adsense onaylandı, siteye suradan ulaşabilirsiniz.

buraya kadar herşey normal fakat sormak istediğim soru şu siteye ilk girdiğinizde bukadar fazla reklammı olur diyeceksiniz bu finans sitelerinin neredeyse %100 ü reklama yönelik yani icerikten cok reklam var ve banlanmıyorlar , herhangi bir riski varmı yokmu bukadar reklamın ?

not olarak : adsense kazancı benim icin pek önemli değil acıkcası işinde gücünde insanım ama olsada fena olmaz diyorum herkes gibi.

wmaraci
reklam

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
İçerikten çok reklam olmamalı onun dışında bir kısıtlama yok bildiğim kadarıyla ama sitenize girsem direk çıkarım. Menüye ana sayfa bile koymamışsınız.
Ek olarak menü üstündeki ve altındaki reklamlar yanlışlıkla tıklamaya müsait, tıklamaya teşvikten sıkıntı yaşatabilir.
simkartsatiscom

kişi bu mesajı beğendi.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Bu kadar reklamı anasayfaya koyana kadar yazı içi reklamları eklerseniz kazancınız artar

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Siz de diğer siteler gibi çok abartmışsınız, Adblock kullanıyorum ve sitenize ilk giriş yaptığımda beğendim sonra kapatıp reklam yerleşimini görmek istediğimde '' Aman allahım bu ne '' gibi bir haykırış uyandı.

Portalın ziyaretçi potansiyeli eğer azsa bu reklamlar pek bir anlam taşımaz, o reklama boğan siteler ziyaretçi kitlesi yüzbinlerce ziyaretçiye sahip. Bence başlangıç için bu kadar reklam gereksiz ama yinede sizin tercihiniz.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
wmaraci

simkartsatiscom simkartsatiscom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek simkartsatis.com
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 15 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
aslında adsense panele öneriler geliyor 2günde bir ona göre düzenliyorum . reklam tekliflerini adsense kendi vermeye başlamış yıllar önce böyle değildi paneli.

EDİT. düzenleme yapacagım yavaş yavaş teşekkürler önerileriniz için :) bu siteyi facebook reklam ile yazı yazı öne cıkarmayı planlamıştım .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al