wmaraci reklam

Adsense fiyatlari

14 Mesajlar 1.782 Okunma
wmaraci reklam

NeMerak NeMerak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam konuya arkadaşlara cevap vererek girmek istiyorum. Bir ürüne öldürücü değerler vermeyin. Veriyor iseniz projelerinizin hepsine talibim en fazla 5-10 tl eder projeleriniz.

Hocam, x forumunda pinsiz adsense taban fiyatı 100 tl olarak belirlenmiş. Sizin sitenizde lisanslı tema kurulu ise atıyorum lisans 250 tl onu 250 tl saymanız nakitte zor takasta desen 300 e bile sayarsın da neyse bence dediğimi anladınız siz. Her şey dahil 500 edebilir diye düşünüyorum. ( içerik sayınızı bilmiyorum da pa değerlerini bilmiyorum ortalama bir fiyat verdm.)
esmer38

kişi bu mesajı beğendi.

VaveTR
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Hattushil Hattushil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1046
  • Beğeniler 101 / 137
  • Ticaret 34, (%100)
Aciliyetin yoksa pin eşiğine gelmesini bekle ve pişirdikten sonra 600 ila 800 bandında sat.
Pinsiz satıp boşu boşuna heba etme.
esmer38

kişi bu mesajı beğendi.

esmer38 esmer38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 47 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

Hakanbey1907 adlı üyeden alıntı

esmer38 piyasasi bu ne yapalim pahaliya mi satalim istersen sen al ucuz bulduysan

Ben neden alayim ki? Bende hepsi zaten mevcut cok sükür! Ben sizin yarariniza bir sey söyledim ama siz bilirsiniz! Emeginizin degerini kendiniz belirleyin. X bir kisi kafasindan deger belirlemis herkes ordan yürüyor ve tabi firsatcilarda ucuza emeginizi alip kazaniyor! Nasil ki millet adsense alabilmek icin kirk tane tepeyi asip google efendinin kurallarini yerine getirmek icin cabaliyorsa, sizde fiyati belirleyin isine gelen alsin, isine gelmeyen almasin bu kadar basit!

NeMerak adlı üyeden alıntı

Bir ürüne öldürücü değerler vermeyin. Veriyor iseniz projelerinizin hepsine talibim en fazla 5-10 tl eder projeleriniz.

Haklisiniz, size sonuna kadar katiliyorum. Anlayana bu cevap yeter de artar!

MimarKaan MimarKaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
2 3 sene önce 450₺ pinli sattım tekrar adsense aldım şuan kullanıyorum ölücülere cevap vermeyin iyi teklif gelmezse ben olsam satmam
esmer38

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al