wmaraci reklam

Adsense Hesabım Hakkında Yardım

4 Mesajlar 651 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

baykatarsis baykatarsis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 20 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Değerli arkadaşlarım merhaba. Daha önce açtığım adsense hesabıma giriş yapmak istediğimde şöyle bir sayfa ile karşılaşıyorum.

Bu kısım normal ancak şimdi vereceğim kısım bir tuhaf. Sayfayı sonuna kadar indirdim ve kullanıcı sözleşmesinin sonuna geldim. İnsan bekliyor ki kabul et butonu çıksın ancak yok.

Şimdş tuhaf olan kısım. " Kabul Et " butonu yok. Kırmızı çizdiğim yerde ise hesabın sahibi olmak diyor. E hesabın sahibi benim zaten. Başkasına kullancılık vs vermedim. Ne olmuş olabilir de böyle olmuş olur arkadaşlar. Başına daha önce böyle bir sorun gelen var mı? Forumda arattım ama bulamadım. Fikriniz nedir?

wmaraci
reklam

PhrA PhrA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 49 / 125
  • Ticaret 14, (%100)
Başka birisi sizin, hesabınıza erişip kendine kullanıcılık vermiş şansı olabilirmi? Bence Adsense'ye ulaşabilirsiniz. En güzel yolu onlar size gösterecektir.
baykatarsis

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 20 / 15
  • Ticaret 2, (%100)

PhrA adlı üyeden alıntı

Başka birisi sizin, hesabınıza erişip kendine kullanıcılık vermiş şansı olabilirmi? Bence Adsense'ye ulaşabilirsiniz. En güzel yolu onlar size gösterecektir.

Allah allah kimseye yetki de vermedim. Hesabım mı çalındı acaba. Dur bakalım dediğin gibi bir bakayım. Yalnız işin komik tarafı beni kullanıcı yapıyor kendisini yönetici. Asıl hesabı kullanıcı yapmak mümkün mü adsense de :) şaşırdım valla.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 20 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar benzer sorunu yaşayanlar için söyleyeyim. Ben bu hesabı çok eski bir tarihte x@gmail.com üzerinden açıp daha sonra y@gmail.com hesabından giriş yapmak için izin vermişim. Aylardır nedenini bulamadım çünkü x@gmail.com hesabını hiç kullanmadığım için unutmuşum gitmiş. Eğer sizde benzer bir sorunu yaşarsanız adsense hesabınızı açtığınız ana mail hesabı ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Sorun çözüldü.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al