wmaraci reklam

Adsense hesabıma ne oluyor?

8 Mesajlar 1.114 Okunma
wmaraci reklam

aspercasper aspercasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar 35-40 gündür adsense kullanıcısıyım. 2 gün önce yukarıdaki uyarıyı aldım az önce de alttaki uyarıyı aldım. Tıklamalara ödenen ücret dolar olarak gösterilirken az önce Türk Lirası olarak göstermeye başladı.

Yukarıdaki uyarının anlamını ve alttaki işlemin sebebini bilen varmı? Bu adsenseden iyice kıllanmaya başladım. Böyle ikide bir uyarı göndermeye başlarsa kaldıracağım siteden google korkusundan sitenin özgün içeriği bozulmasın diye neredeyse bir yazı için 2-3 saat harcıyorum. Ama bakıyorum adam kopya yapıştır ordan burdan toparlıyor haberleri günlük hiti 30000-40000 civarı. Hiç adil değil bu işte.

İmzam Yok.
wmaraci
reklam

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
İlki normal .Hesabınızı 2 adımda onaylamanız gerekiyor. Bankaya para yatması ve PIN için.

2. mesaj daha yeni yeni geliyor kullanıcılara. O da büyük ihtimal Adsense'nin geçtiği yeni sistem hakkında

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
Adsense TL'ye geçiyor. Ama bu bizim için zararlı olacak galiba.

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)

USglm adlı üyeden alıntı

İlki normal .Hesabınızı 2 adımda onaylamanız gerekiyor. Bankaya para yatması ve PIN için.

2. mesaj daha yeni yeni geliyor kullanıcılara. O da büyük ihtimal Adsense'nin geçtiği yeni sistem hakkında

Onaylamak için birşey yapmam gerekiyor mu? Sitelerde araştırdım adresime googledan bir posta gelecekmiş ve burada yazan şifreyi siteye girecekmişim. yaklaşık 2 ile 4 hafta kadar sürüyormuş . Bu mesajdan sonra posta adresime baktım ve eksik bilgiyi tamamladım sorun olurmu acaba?
2. mesaj olayıda bugün oldu ve gördüğüm kadarıyla hiç iyi olmadı. dolar kuru sürekli yükseliyor ama tlye geçince bizim kazançlar eriyip gidecek gibi

Ek Olarak:

ReCo adlı üyeden alıntı

Adsense TL'ye geçiyor. Ama bu bizim için zararlı olacak galiba.

Hocam acaba TLye geçse bile biz dolar üzerinden devam edemezmiyiz. bu uyarıdan sonra ayrıntıları okudum orada öyle birşeyler yazıyordu sanki.

İmzam Yok.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)

aspercasper adlı üyeden alıntı

Onaylamak için birşey yapmam gerekiyor mu? Sitelerde araştırdım adresime googledan bir posta gelecekmiş ve burada yazan şifreyi siteye girecekmişim. yaklaşık 2 ile 4 hafta kadar sürüyormuş . Bu mesajdan sonra posta adresime baktım ve eksik bilgiyi tamamladım sorun olurmu acaba?
2. mesaj olayıda bugün oldu ve gördüğüm kadarıyla hiç iyi olmadı. dolar kuru sürekli yükseliyor ama tlye geçince bizim kazançlar eriyip gidecek gibi

Ek Olarak:

Hocam acaba TLye geçse bile biz dolar üzerinden devam edemezmiyiz. bu uyarıdan sonra ayrıntıları okudum orada öyle birşeyler yazıyordu sanki.

Önce banka bilgilerinizi girip deneme yani test ödemesi isteyeceksiniz. Sonra size ödeme gönderilecek küçük bir miktar ödeme sorunsuz ulaşırsa ilk adım tamamdır.

Bu banka sürecinde Adsense kayıt olduğunuz adrese bir zarf gönderme işlemine başlamış olacak. Bu Adsensenin ikinci ve son onaylamak işlemi PIN girme diye geçer. 1 ay gibi PINar kapınıza gelir sonra onu girip işlemi tamamlarsınız

mizraklar mizraklar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Elektronik Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 34 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar Google Adsense Türkiyedeki İstikrarsızlık ve Doların Dalgalanmasından Dolayı Zarar Etmemek İçin Geliştirdiği ve Uygulamaya Koyduğu Bir Güncelleme. Merak Edecek Bir şey Yok yani Belki Biraz Zarar Edeceğiz belki Etmeyeceğiz Ama Bunu Zaman Gösterecek Artık.

Saygılar
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)

USglm adlı üyeden alıntı

Önce banka bilgilerinizi girip deneme yani test ödemesi isteyeceksiniz. Sonra size ödeme gönderilecek küçük bir miktar ödeme sorunsuz ulaşırsa ilk adım tamamdır.

Bu banka sürecinde Adsense kayıt olduğunuz adrese bir zarf gönderme işlemine başlamış olacak. Bu Adsensenin ikinci ve son onaylamak işlemi PIN girme diye geçer. 1 ay gibi PINar kapınıza gelir sonra onu girip işlemi tamamlarsınız

İlginiz ve cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Ben test ödemesi istemedim ama bu uyarı çıktı. Şimdi test ödemesi istemelimiyim yoksa oturup pinşifresinin gelmesini mi beklemeliyim? Şimdilik birşey yapmam gerekmiyor yanlış anlamıyorsam öyle mi?

İmzam Yok.

• Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)

aspercasper adlı üyeden alıntı

İlginiz ve cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Ben test ödemesi istemedim ama bu uyarı çıktı. Şimdi test ödemesi istemelimiyim yoksa oturup pinşifresinin gelmesini mi beklemeliyim? Şimdilik birşey yapmam gerekmiyor yanlış anlamıyorsam öyle mi?

Yukarda ayrıntısı ile anlattım. Adsense onaylandı diye onu çıkarıyor. Denileneli yapmalısınız

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al