wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Hesabımı Hala İnceliyor

35 Mesajlar 6.555 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

playbek playbek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek amatör webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
abi kullandığın domain daha önce başkası tarafından bir kaç kez banlanmış olmasın yada warez içerik barındıran bir domainse yani önceden ondan da olabilir

wmaraci
reklam

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

playbek adlı üyeden alıntı

abi kullandığın domain daha önce başkası tarafından bir kaç kez banlanmış olmasın yada warez içerik barındıran bir domainse yani önceden ondan da olabilir

öyle olsa dahi red cevabı gelirdi 2 aydır ''site inceleniyor'' modunda :)

yurdabak yurdabak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

playbek adlı üyeden alıntı

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

öyle olsa dahi red cevabı gelirdi 2 aydır ''site inceleniyor'' modunda :)

Yok zannetmiyorum, sıfır domain olarak biliyorum.. Zaten red cevabı gelirdi öyle olsa.. bu arada kapattım hesabı yeni hesapla başvuru yaptım, 1. onay maili geldi bir hevesle adsense'se girdim yine köşede malum yazı " www.isplaniornekleri.org için yaptığınız başvuru inceleniyor. Hesabınız tam olarak onaylanana kadar yalnızca boş reklamlar göreceksiniz. Daha fazla bilgi edinin. İsterseniz, başvurunuzu farklı bir web sitesi kullanarak yeniden gönderebilirsiniz. " :) daha kod bile koymadan böyle dedi bu sefer.. Yok arkadaş bunların bana garezi var kesin anladım.. Zaten bu sefer mesaj sonuna başka siteyle başvurunuzu yapabilirsinizi eklemişler.. Ne yapmaya çalışıyor bunlar anlamış değilim.. :)

playbek playbek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek amatör webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
ne incelemeymiş bu böyle

wmaraci
wmaraci

yurdabak yurdabak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Beklenen cevap geldi.. ve red almış bulunmaktayım..
red nedeni ;
"- Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
- Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz ayrıca, anlaşılır bir yapı ve gezinme sistemi aracılığıyla iyi bir kullanıcı deneyimi de sunmalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir."

Ben daha ne diyeyim, rakiplere bakıyorum içerik sıfır hep kopya yazılar çatır çatır adsense yayınlıyorlar bize red.. :mad:
Sinir bozucu bir durum bu, Aramalarda günlük 400'e yakın tekil hit veren google içeriği nasıl özgün bulmaz ? Saçma sapan bir iş bu..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al