freelance iş ilanları

Adsense için sitemi yorumlayabilir misiniz ?

18 Mesajlar 1.522 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

artizfm adlı üyeden alıntı

Aynı fikirdeyiz ama şöyle bir sorun var ki bi kaç yerde sürekli başvuruda bulunmayın tarzı şeyler okudum, öyle ise emin olup başvurmak istiyorum

15-20 kere başvuru yaptım. Kim bunu söylüyorsa yalan. Hiçbir reddin arkasından 1 gün dahi beklemedim :) Sürekli 2. onay aşamasında "Site, Google Politikalarıyla uyumlu değil" denilerek reddedildi. Şu anda adsense sahibiyim. Hitleap, boostup gibi ıvır zıvır sitelerden gelen hitlere kesinlikle aldanmayın ve denemeyin, onayı etkiler. Bunun haricinde başka reklam firmaların reklamlarını yayınlamayın.(Başvuru esnasında o reklamı kaldırın)
Benim önerilerim bunlar olur, başarılar...

wmaraci
reklam

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)

selimcayir adlı üyeden alıntı

15-20 kere başvuru yaptım. Kim bunu söylüyorsa yalan. Hiçbir reddin arkasından 1 gün dahi beklemedim :) Sürekli 2. onay aşamasında "Site, Google Politikalarıyla uyumlu değil" denilerek reddedildi. Şu anda adsense sahibiyim. Hitleap, boostup gibi ıvır zıvır sitelerden gelen hitlere kesinlikle aldanmayın ve denemeyin, onayı etkiler. Bunun haricinde başka reklam firmaların reklamlarını yayınlamayın.(Başvuru esnasında o reklamı kaldırın)
Benim önerilerim bunlar olur, başarılar...

Sağ olun hocam hitelap'ı bırakıp, adnow'u kaldırıp başvuru yapıyorum o zaman.
Siz bir eksik gördünüz mü acaba ?

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

Sağ olun hocam hitelap'ı bırakıp, adnow'u kaldırıp başvuru yapıyorum o zaman.
Siz bir eksik gördünüz mü acaba ?

footer biraz daha dolu olursa daha iyi olur :) Bunun harici benim görmüş olduğum bir eksiklik yok.
EranKucuk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)

selimcayir adlı üyeden alıntı

footer biraz daha dolu olursa daha iyi olur :) Bunun harici benim görmüş olduğum bir eksiklik yok.

Tavsiye için sağ olun hocam, doldurmaya çalışacağım :) Olmadı 5 liradan aylık link alır sitenin host parasını karşılarım :D
selimcayir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Alper Alper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 102 / 69
  • Ticaret 4, (%100)

Hitleap hileden sayılıyor mu ? gerçi toplamda 50 hit felan geldi.

Hitleap önermem. Zaten youtubede felan 301 de kalıyordu. Trafik veren siteleri kullanın. Ama aşırıyada kaçmayın.

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)

sekilsiz adlı üyeden alıntı

Hitleap önermem. Zaten youtubede felan 301 de kalıyordu. Trafik veren siteleri kullanın. Ama aşırıyada kaçmayın.

Varolun hocam. Bu arada bu google adsense'den direk kodu alıp yapıştırdım, başvuru dediğimiz olay böyle oluyordu değil mi ?

Alper Alper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 102 / 69
  • Ticaret 4, (%100)

Varolun hocam. Bu arada bu google adsense'den direk kodu alıp yapıştırdım, başvuru dediğimiz olay böyle oluyordu değil mi ?

Öncelikle https://www.google.com/adsense/start/ adresine girin. Gerekli bilgileri doldurup başvuru yapın. Geri dönüş maksimum 24 saat içerisinde gerçekleşir. Bunun sonucunda başvurunuz reddedildiyse nedeni ile beraber bir açıklama gelir. İlk aşamayı geçtiysenizde orada yapmanız gerekenler yazar. Google Adsenseden kodunuzu alıp sayfanıza yerleştirirsiniz. Reklamın olduğu bölüm bir süre boş kalır. Adsense 2. kez size geri dönüş yapar. Bunun sonucundada kabul mu edildiniz, red mi aldınız onu öğrenmiş olursunuz.

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)

sekilsiz adlı üyeden alıntı

Öncelikle https://www.google.com/adsense/start/ adresine girin. Gerekli bilgileri doldurup başvuru yapın. Geri dönüş maksimum 24 saat içerisinde gerçekleşir. Bunun sonucunda başvurunuz reddedildiyse nedeni ile beraber bir açıklama gelir. İlk aşamayı geçtiysenizde orada yapmanız gerekenler yazar. Google Adsenseden kodunuzu alıp sayfanıza yerleştirirsiniz. Reklamın olduğu bölüm bir süre boş kalır. Adsense 2. kez size geri dönüş yapar. Bunun sonucundada kabul mu edildiniz, red mi aldınız onu öğrenmiş olursunuz.

Hazırda youtube adsense var hocam ilk aşamayı atladım yani direk, kodu ekledim loading yazıyor şimdilik :)

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al