freelance iş ilanları

Adsense kabul etmiyor, nasıl aşabilirim bu sorunu?

5 Mesajlar 700 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mawisim mawisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 12 / 3
  • Ticaret 1, (%0)
Arkadaşlar 1 ay once kadınlara yönelik bir site actım site içerisinde %90ına yakın özgün bir içerik vardır bende deneme amaçlı adsenseye basvurdum yanlız adsense amca o kabul etmedı neden olarakta asagıdakı nedenleri göstermişller aynen yazıyorum arkadaşlar sorun nedir nasıl aşabilirim bu sorunu ?

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Aşağıda listelenen bir nedenden veya program politikalarımızda listelenen farklı bir nedenden dolayı şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Aşağıdaki bilgileri inceleyerek sitenizde gerekli değişiklikleri yapmanızı öneririz.

Sitenizin kullanıcı deneyimini geliştirmeniz gerekmektedir.
Kullanıcılar ve reklamverenler için iyi bir deneyim sağlanabilmesi için, AdSense programına katılan yayıncıların Web Yöneticisi Kalite yönergelerine uymaları gerekir. Bu yönergeler, kullanıcılarınıza olumlu bir deneyim sağlamanıza yardımcı olabilecek çeşitli ipuçları sunar. Beş kullanıcı deneyimi ilkesinin açıklandığı bu AdSense blog yayınında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bu ilkelerin uygulanması, sitenizdeki kullanıcılara mükemmel bir deneyim sunmanıza yardımcı olacaktır.

Siteniz politikalarımızla uyumlu olmayan bir sohbet sitesidir.
Yayıncılar, çeşitli reklam yerleşimleri ve reklam biçimleriyle denemeler yapmaları için teşvik edilir. Ancak, program politikalarımızda belirttiğimiz gibi, AdSense yayıncıları, sohbet programlarına reklam kodu, arama kutuları veya arama sonuçları yerleştiremez. Bu kapsam, anlık mesajlaşma (IM) uygulamalarını, sohbet sitelerini ve dinamik içerik barındıran diğer sayfaları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

Google ürün politikalarının ihlaline teşvik eden tüm içeriği kaldırmanız gerekir.
Yayıncılar, Google ürün politikaları zorunluluklarını bertaraf etmesi için kullanıcılara araçlar sunamaz (ör. kullanıcıların YouTube videolarını indirmesine olanak sağlamak) veya Google AdSense politikalarını ihlal etmeye teşvik edemez. Ayrıca yayıncılar, açık iznimiz olmadan logo ve ekran görüntüleri gibi Google marka özelliklerini veya diğer ayırt edici özellikleri kullanamaz. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen içerik politikalarımızı inceleyin.

Siteniz dönem ödevlerinin satışı ve dağıtımı ile ilgili.
Yayıncılarımıza ait sitelerin yararlı ve bilgilendirici içeriğe sahip olduğunu görmekten memnuniyet duyarız. Ancak, program politikalarımızda belirtildiği gibi, dönem ödevlerinin veya yasal olmayan, yasa dışı etkinlikleri tanıtan ya da başkalarının yasal haklarını ihlal eden içeriğin satışına veya dağıtımına izin verilmez.

Bu arada sitem: www.kadininkosesi.com

http://www.kadininkosesi.com/
wmaraci
reklam

Karahan29 Karahan29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 135 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
aynısı 1 saat önce banada geldi :(

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Googledan vazgeçmek lazım. Senelerdir üyeliği oturmuş kişiler kazanmaya devam eder. Artık kabul edilmek zor google'a. Gözünün üstünde kaşın var der almaz. Aynı nedenlerle mailler bütün başvuranlara yollanmış sanırım.

50-100k aktif kullanıcılı site olmadıkça zor artık. Lakin öyle bir sitede google'a bakmaz :D

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
Kusura bakmayın ama alakası olduğunu düşünmüyorum. Bende kadın sitesi açtım ve 1 ay olmadan adsense kabul etti. Sitede bir takım sıkıntılar olduğundan etmiyordur.

wmaraci
wmaraci

mawisim mawisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 12 / 3
  • Ticaret 1, (%0)
C-Uruc Hocam cinsellik kategorisi adı altında resimler mevcut bunlardan olabilir diye dusunuyorum artı bır ıkı tane youtube videou eklemiştim ondanda olabılır dıye dusunuyorum telıf hakkı bakımından baska aklıma bır sey gelmıyor

Ek Olarak: Arkadaşlar bir kaç forumda gormuştum red geldıkten sonra reklam kodunu kaldırmadan tekrar gonderın cok buyuk bır ıhtımalle kabul edılır tarzında seyler bu işi yarar mı sizce

http://www.kadininkosesi.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al