wmaraci reklam

adsense kazanç yöntemim ban sebebi olur mu ?

3 Mesajlar 822 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serkan1071 serkan1071 Kurumsal Seo Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Backlink
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 33 / 7
  • Ticaret 6, (%100)
TBM si yüksek olan kelimelere backlink yoluyla ziyaretçi çekmek istiyorum.

Site adı veya organih hit önemli değil.bu şekilde kazanç sağlanabilir mi.GSA search kullanıyorum.

5-6 linke yaptığım bir günlük çalışmalarla 100-130 bin arası aylık ziyaretçi alıyorum.adsense politikalarına uygun olur mu fikri olan varsa bekliyorum.

blogspotta cpagrip ile gift cart benzeri bir ürün için sayfa açıp programla kastığım zaman %10 dan fazla kişi blogspottan cpagrip'in forum doldurma linkini tıklayıp siteye gidiyor ama üye olan nadir.bu yöntemi adsensede kullansam.aynı yöntemi adworkmedia ilede yapıyorum.bir linke yaptığım çalışmada bilgisayar bir gün full açık kalıyor.1 ay sonra dahi blogspot ziyaretçisi günlük 200-400 arası hem cpagrip hem adworkmedia üzerinden günlük tıklama 10-30 arası oluyor.reklam filitrelemeyi tbm si yüksek olanlara göre yapsam nasıl olur diye düşünüyorum.

bir sitede max 10 link olsa ve trafik yöntemi ile günlük herlinke 15 tıklamadan,günlük 150 tıklama yapsa.tbm oranı 0,60 cent olsa günlük 90 dolar aylık 2700 dolar yapar bu iş adsense üzerinden ban yemeden olur mu.

farklı bir taktiğim daha var.sitemin link konusu spor olsun fakat adsense reklam filitresini tbm si yüksek zayıflama ürünlerine göre ayarlasam.sonra facebook kullanıcılarının ıd nosunu bulan programlar ile diet veya zayıflama ürünleri hakkındaki beğeneleri toplayıp.onlara 0,0005 cent gibi ücretle reklam versem. ziyaretci spor sayfasını görünce istediğini makalede değil de reklamda görüp tıklasa , reklama tıklama oranı nasıl olur arkadaşlar biraz karışık ama varsa beyin fırtınası yapacak arkadaşların eleştiri ve önerilerini bekliyorum.

wmaraci
reklam

onurrckrr1 onurrckrr1 x=u dx=du Let's ∫du It! Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
ilk yönteminizden bir şey anlamadım ama altta anlattığınız ikinci taktiği herkes yapıyor. Yüksek tbm'li bir site açıyor ingilizce finans, kozmetik ürünleri, spor gibi ve çok ucuza facebook reklamı verip bir tıktan 10-15 dolar alıyor.

Arat - Yazılımın Kaderi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cakirweb.aratgame

serkan1071 serkan1071 Kurumsal Seo Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Backlink
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 33 / 7
  • Ticaret 6, (%100)
ilk yöntem backlink yoluyla ziyaretçi çekmek.
com lu bir site için link sayısı veya site yaşı önemli mi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al