wmaraci reklam

AdSense Kazancınızı Artırmak için Okuyun

37 Mesajlar 4.880 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Bahadir32 Bahadir32 Satılık domainler Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
Sor kardeşim

Ek Olarak: veyselnet , hocam burada bir arkadaşa bilgi verdim bakabilirsiniz https://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/adsenseden-biktim-373423.html

Kriptokulis.com | Bitcoin & Altcoin Bilgi Paylaşım Forumu
wmaraci
reklam

imsimsiz imsimsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)
Amacım kesinlikle konu baltalamak falan değil ama Türkiye şartlarını düşündüğümüzde 100 tl iki kod değiştirmek için çok fazla bir miktar. Ek ödeme yapan kişi bu parayı sitesinden ne kadar sürede kazanacak orasıda belli değil. O yüzden şu resmi paylaşmak istiyor ve sakıncada görmüyorum. Ne yapması gerektiğini bilmeyen arkadaşlara yol gösterici olabilir.

Eğer yapılan işin 100 tl olduğunu düşünen arkadaşlar varsa konu altından tartışabiliriz.

veyselnet Karikatürname dadaskral
veyselnet 00x0 koz4

kişi bu mesajı beğendi.

Blogger Sorunlarınıza Çözüm Üretilir.

• Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
imsimsiz , hocam size göre belki ücret yüksek olabilir fakat biz bu optimazyon çalışmalarıyla 7 lira kazanan bir sitenin gelirini 25 ila 35 lira çıkarmışsam 100 lira bu iş için gayet uygun bir fiyattır bunun dışında burada vurgulamak istediğiniz. Pek anlayamadim işinize gelmiyor ya da fiyat yüksek geldiyse konuya bole bir açıklama getirmenize gerek yok bu çalışmalar siteden siteye göre değişebilmektedir ayrıca arkadaşın sitesini burada ifşa etmenizde hiç hoş değil. Optimazyon sonuncunda 10 gün içerisinde ödemiş olduğu parayı gerisin geri almıştır arkadaşımız saygılarımızla...

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)
Bahadir32 Arkadaş sitesini imzada ifşa ediyor zaten bunda bir sakınca görmüyorum diğer söylemlerinize gelince her site 25 - 30 tl kazandırmıyor öyle sektörler var ki tıklama ücretleri yerlerde ve günlük kazanılan paralar en fazla 1 - 5 - 10 tl. Bütçesi olmayan google sıralamasında yer almak için yırtınan ona buna para ödeyen arkadaşlar ne yapacak?. Ben adsense yerleşimi bilmiyorum benim altımda yer alan sitesi bilgi barındırmayan adam adsense yerleşimi bildiği için para kazanıyor böyle bir şey olabilir mi

Ek olarak bu bir destek kampanyası mı yoksa reklam kampanyası mı?
CaylakWM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
imsimsiz , kardeşim sitesi altta yer alıyorsa bunu sizin kocaman resimlerle şuydu buydu demenize gerek yok arkadaş çalışmasını yaptırdı ve ödediği parayı kazandı fazlasıyla bunu geçtim ki ben kazancını sitenizin hit ve yapacağımız çalısma sonuncuda şu kadar kazanır die bilgileri aktarıyorum siz biliyorsanız da burada böyle fişleme yapmanız gerek yok kardeşim.. Ben biliyorum deyip'de konu vurgulayıcı zaten çalısma gerektirmeyen sitelere yapacak bişey yok diyim bazı oneriler verip geçiyoruz. Olay bu kadar net ve açıktır.

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)
Gaste : Hocam ben o konuda bişi diyemem o sizle yapan kişi arasında olan bişey ücret alır mı almaz mı bilemiyorum ama beni soruyorsanız ben 100 lira verdim

Bahadir32 adlı üyeden alıntı

Karikatürname , arkadaşımız gerekli açıklamayı yapmış konu hakkında.

Hocam neyin ne olduğu ortada o resimleri düzenleyip tekrar yayınlayabilirim sıkıntı oysa.

Hocam özel mesaj atın kontrol edip ücret çıkarayım ya da sorularınızı alayım demek bu kadar zor olmamalı

• Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
gaste , arkadaşımız dilerse arkadaşımız burada gelirlerini göstere bilir eskisi ve yenisi ile alakalı olarak tabi ki bu kendisinin takdirine kalmış birşeydir. Dolayısı ile bu şekilde davranmanızı hiç doğru bulmuyorum. Bunu size ispatlaya bilir de tamamen kendi taktiridir. ve bu karalama kampanyanızı da anlamış değilim açıkcası işinize gelmiorsa yaptırmazsın kardeşim bu kadar net ve açık diyorum imsimsiz amacın ne oldugu belli senin dostum.

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)
Bahadir32 Kimsenin gelirini falan göstermesine gerek yok bir şey kanıtlamak zorunda değil. Amacım bende reklam yerleşimi hakkında sizden bilgi almak istiyordum ancak ilk sayfadaki tutumunuz yüzünden yazamadım, yazmaya çekindim.

Sektöre giren herkesin amacı para kazanmak bunun içinde adsense adam hiçbir şey bilmiyor sadece şu reklamların yerini değiştirmek için 100 tl almayı doğru buluyor musunuz ?

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Bahadir32 hocam kişisel blogum da reklamlar mevcut ama güzel bilgilere değiniyorum yani öyle kişisel şeylerimi yazmıyorum genel blogda diyebiliriz. Kazancım günlük 0 ile 70 krş arasında değişiyor alihandro.com bir bakabilirmisiniz ?

• Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
imsimsiz , ben kendimi size her türlü ispat ederim, kaldı ki bu arkadaşımız bundan 1 hafta öncesi yine böyle bir konuda konu müdail olarak öneriler verdigim bir arkaşın konusunda beni görmüş ve bana ulaşır ulaştıktan sonra gerekenleri yaptık kendisine ve kazancı 2 katladı ayrıca bu konuyu'da ben açmadıgımı hatırlatırım bole bir niyetim yoktu ama arkadaşım teşekkür etmek ve diğer arkadaşlarında kazanması için beni konu açarak önermiş sizde burada kalkıp adamı ve sitesini ifşa ederek resimler atıorsunuz bu sizce doğrumudur.

Ek Olarak: @[Crewx](userid:26413) , sayfa bgbg kaç ve sayfa görüntülemeniz ne kadar ? günlük hit bilgileriniz nedir. Sitenize girenler organik mi facedenmi gelior

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al