wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Kodunu Ekledim Ancak Şeffaf Alan Bile Yok

8 Mesajlar 1.466 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Miracle Miracle WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Veteriner
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar www.sacimindoktoru.com isimli siteme adsense kodunu cp panelde reklam ekle modülünü kullanarak ekledim. Uyarıda belli süre boş reklam görünecek dedi ancak konu içi reklamda anlamsız kodlar çıkıyor ana sayfa ve forumda ise hiç bir şefaf reklam alanı çıkmıyor. Adsense hesabımdan kodu direk koyala yapıştır yapıyorum. Sorun nedir sizce ? başınıza geldi mi hiç

wmaraci
reklam

imlesene imlesene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
adsense kodlarınız görünmüyor sayfa kaynağında ?

a R J e N a R J e N Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Security
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 37 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
adsene hesabınız onaylımı yoksa onaysızmı onaysız ize onaylanana kadar reklam alanları boş gözükür

• Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Veteriner
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

imlesene adlı üyeden alıntı

adsense kodlarınız görünmüyor sayfa kaynağında ?
ben vbulletin admin panelinden reklam oluştur menüsünden direk adsense kodunu kopyala yapıştır dedim görünmemesinin sebebi ne olabilir ki farklı bir şekilde mi oluşturmalıydım reklamı direk kaynak kodunamı eklemeliydim ?

Ek Olarak:

a R J e N adlı üyeden alıntı

adsene hesabınız onaylımı yoksa onaysızmı onaysız ize onaylanana kadar reklam alanları boş gözükür

Biliyorum hocam ama mesaj gelmiş adsense hesabına kodunuzu ekleyin reklamlar bir süre şeffaf görünecektir diye bu ilk onay benim bildiğim 2. Onay da reklamlar tam görünüyor yanlış mı biliyorum ? Bende hiç bir şey boş kutucukta yok

wmaraci
wmaraci

seozone seozone Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 2 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

Miracle adlı üyeden alıntı

ben vbulletin admin panelinden reklam oluştur menüsünden direk adsense kodunu kopyala yapıştır dedim görünmemesinin sebebi ne olabilir ki farklı bir şekilde mi oluşturmalıydım reklamı direk kaynak kodunamı eklemeliydim ?

Ek Olarak:
Biliyorum hocam ama mesaj gelmiş adsense hesabına kodunuzu ekleyin reklamlar bir süre şeffaf görünecektir diye bu ilk onay benim bildiğim 2. Onay da reklamlar tam görünüyor yanlış mı biliyorum ? Bende hiç bir şey boş kutucukta yok

Yanlış biliyorsunuz hocam 2. onaydan sonra reklam görünür

Muhammedd Muhammedd Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 53 / 83
  • Ticaret 10, (%80)
Hocam, reklam kodu ekle gözükmüyor ekli olsa hafif şeffaf alan gözükür dediğiniz gibi siz direk index php nin üstüne felan koyuyup deneyin. Öyle gözükmezse mesaj atarsınız ama gözükür

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)
Reklam engelleyici bir eklenti kullanıyor olabilirsiniz :) Çoğu arkadaş sonradan anlıyor bu durumu bir bakın derim

• Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Veteriner
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Direk dizine yazma yok lanet bulletinde şöyle dreamviewer gibi açabilsem yapacamda ... Şu reklam engelleyiciyi bakayım eklentilerde

Ek Olarak: Yok reklam engellwyicide yok temada ara filan diyorum saçma sapan şeyler çıkıyor millet diyor ara temada bul üstüne şu kodu yaz iyide çıkmıyor yazılacak bir yer...

Ek Olarak: Yetersiz içerik dedi siteme 330 adet konu var % 80 i benzersiz içerik vbulletin saç dökülmesi sitesi sacımındoktoru.com bir bakabilirmisiniz ? Acaba siteyi mi Ok uyamıyor botlar yani bunun sebebi yanlış reklam yerleşimi olabilir mi ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al