wmaraci reklam

Adsense Kopya İçerik

5 Mesajlar 1.757 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

grandflash grandflash WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar yine benzer konu üstünde bir sorum olucak.

Şimdi adsense özgün makaleler ve diğer sitelerde olmayan haberler istiyor.Öncelikle zaten adsense olan çoğu haber sitesindeki haberler birbirlerinde var.Belki yazının yazılışı farklı ama ana tema aynı görsellerde öyle.Şimdi bende sırf kopya içerik muhabbeti ile reddediyor. Tamam hadi her konuyu kendim buldum ki öyle bişey yapanda yok sonuçta olan şeylerden haberler yapıyoruz.Ee ben o konuda haber yapsam elbet başka büyük site o haberi yapıcak sonuç olarak google sıralamada benimkinin önde çıkması mucize ee ben yine kopya olarak gözükücem.Anlam veremedim bu işe benim sitem güncel global haberler karışık magazin,sağlık,fikirler ve genel olarak kategorilerim var.Ben bu siteyle bu gidişatla devam etsem günlük 10-15k sayfa goruntulemesıni görsem hala aynı sıkıntılar yaşanırmı ne zaman google kopya demekten vazgecer.

wmaraci
reklam

joker58 joker58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 56 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam kopya içerik yüzde yüz özgün olmasına gerek yok açtığın konu başka sitelerde olabilir ama yazın tamamen aynı olmaması lazım aynı konu olabilir ama yazılar farklı olması lazım.Bide şunuda belirtiyim hocam 1 ay önce wmarcında blogda yanlış hatırlamıyorsm adsense artık 6 yada 7 ayını doldurmamış sitelere reklam vermeyecek diye okuduydum onun içinde sürekli red edebilirler.

https://goo.gl/SD6sc8

grandflash grandflash WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

joker58 adlı üyeden alıntı

Hocam kopya içerik yüzde yüz özgün olmasına gerek yok açtığın konu başka sitelerde olabilir ama yazın tamamen aynı olmaması lazım aynı konu olabilir ama yazılar farklı olması lazım.Bide şunuda belirtiyim hocam 1 ay önce wmarcında blogda yanlış hatırlamıyorsm adsense artık 6 yada 7 ayını doldurmamış sitelere reklam vermeyecek diye okuduydum onun içinde sürekli red edebilirler.

anladım hocam o zaman el mahkum beklemem lazım 6 ayı.dünde bir arkadaş linki attı bende gördüm o muhabbeti.bide benim kitlem %52 hindistan odaklı ki adsensede belirtmiş çin ve hindistan gibi ülkelere 6 ay aktif şart arıyoruz demiş benim daha oldu 3 ay bi 3-4 ay daha başvurmam o vakit yapcak bişey yok :(

joker58 joker58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 56 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Allah sabır versin bilirim o duyguyu:D:D

https://goo.gl/SD6sc8
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

J1DOJ J1DOJ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Yazılım, Geliştirici...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 0 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Valla ben bunca zaman kopya içerikle adsense aldım 2Side Pinli Hala Daha Kopya İçerik Girer Ekmeğini Yerim Yani Kaynağınıda Belirtiyorum yalan yok yani onun için ben adsense kopya içerikmiş vs pek takmıyorum :)
SoonSelanikli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al