wmaraci reklam

Adsense onay alamıyorum

10 Mesajlar 643 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

JuniorDeveloper35 JuniorDeveloper35 Yaşıyorsak her şey mümkün Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba dostlar benim kişisel bir sitem var sürekli içerik girmesemde ara ara içerik giriyorum buraya tıklayarak siteme gidebilirsiniz adsense başvuruyorum yetersiz içerik uyarısı alıyorum siteme göz atıp öneriler sunarsanız sevinirim sitem wordpress temalı bu arada.

System.out.print("Hello World");
wmaraci
reklam

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Sürekli yazı girsem de dediğin sitede toplam kaç yazı var ki, şuan arşive bakıyorum 7 tane tespit edebildim. Sitede tonlarca eksik var ve evet google o hatayı sürekli verir. Her gün içerik girsen, her kurala uysan dahi verir. ki şuan senin bir ton eksiğin var :/

• Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Mesela hocam ne gibi eksikler?

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
17 içerik var evet ki AdSense onay kriterini içeriğe bağlamak da akıl işi değil, 6 içerikle 2 defa AdSense onayı aldım.

Benim kanımca AdSense kullanıcılar için kolay gezinebilen tema, verimli içerik ve sayfalama biçimine bakar. Politikalarında her ne kadar ziyaretçi ve kaliteden bahsedilse de çok saçma kararlar doğrultusunda onay alanları görmek mümkün :)

Teman bana çekici gelmedi, sayfa eksikleri var örneğin; Gizlilik politikası, reklam politikası, hakkımızda, iletişim ve site haritası bunlar da önemli :) Ayrıca özgünlük makaleye başlarken doğal olmak anlamında değil :) Selam millet, Merhaba, Selam gençler gibi kelimeler tuhafıma gitti :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

17 içerik var evet ki AdSense onay kriterini içeriğe bağlamak da akıl işi değil, 6 içerikle 2 defa AdSense onayı aldım.

Benim kanımca AdSense kullanıcılar için kolay gezinebilen tema, verimli içerik ve sayfalama biçimine bakar. Politikalarında her ne kadar ziyaretçi ve kaliteden bahsedilse de çok saçma kararlar doğrultusunda onay alanları görmek mümkün :)

Teman bana çekici gelmedi, sayfa eksikleri var örneğin; Gizlilik politikası, reklam politikası, hakkımızda, iletişim ve site haritası bunlar da önemli :) Ayrıca özgünlük makaleye başlarken doğal olmak anlamında değil :) Selam millet, Merhaba, Selam gençler gibi kelimeler tuhafıma gitti :)

Doğrudur hocam adsense konusunda o kadar deneyimli değilim, gördüklerime göre çıkarım yaptım.

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
hsntngr Yalnız ben senin yorumuna göre ileti bırakmadım, konu sahibine direkt olarak yazdım.Yani aklında kalan sorulara bir nebze olsun yanıt vermek adına yazdım yanlış anlama :) Yazdığın yorum yerinde ve doğru bir mesaj olmuş

• Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Hocam sitedeki hitap şekline kadar dikkat edileceğini düşünmüyorum daha demin iletişim sayfasınında dikkate alındığını gördüm onuda ekledim. Yorum için teşekkürler

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Yanlış düşünüyorsun,

Google artık eski robot dünyasından çıkarak üstün zeka sistemine geçmiş durumda, bu gün hitap şekli ile müstehcen yazı içerikleri nasıl ayırım yapılıyor ? Kelime filtreleme ile kalmıyor. Makalenin anlatım biçiminden kullanıcıya verdiği bilgi dahilinde kalitesini belirliyor. Benim anladığım ve okuduğum kaynaklarda bu söylemlerim söz konusu idi. Yani karşındaki robot ama yazdığını ve anlatmak istediğini anlayan bir şey bu :)

• Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Peki hocam adsense onayı almam için öneriniz nedir tavsiyeleriniz

Nesco Nesco Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 672
  • Beğeniler 23 / 143
  • Ticaret 9, (%100)
Ücretli yardım almak isterseniz pm atın. Referanslarımı ileteyim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al