freelance iş ilanları

Adsense Onay Hızı

3 Mesajlar 625 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

etkiliadam etkiliadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 28 / 51
  • Ticaret 11, (%100)
Adsense ile ilgili birçok konu okudum. Konularda belirtilen niteliklere uygun bir site hazırlamaya çalışıyorum. Özgün içerik, anlaşılırlık, site içi yönlendirmeler (arsiv vs.), seo ve google index sayısı, 404 sayfası, search kısı vs. vs. okuduğum tüm alanları baz alıyorum

Seo uyumlu bir wp template ile haber sitesi kurdum, dün ve bugün 10 adet 100-300 kelime arası içerik attım (her biri en az 2 resimli), keywords meta description gibi alanlara özen gösterdim. Şuan girdiğim içerikler ve sabit sayfalarım olmak üzere 200e yakın indexim olmuş. 20-30 kadar da görsel index

Benim niyetim diğer reklam firmaları ile vakit öldürmektense direk adsenseye uygun hale gelmek, fakat okuduğum birçok içerikte 6 aydan küçük sitelerin zor onaylandığı söyleniyor. Yeni açılmış bir site ne kadar uygun olursa olsun yine de onaylanamaz mı? Ya da çok güzel hazırlarsam onaylanma süresi ne kadar kısa olabilir?

wmaraci
reklam

HTF HTF Digital Marketing Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 96 / 87
  • Ticaret 5, (%100)
hocam adsenseyi kimse bilmiyor şuan başvursanız kabul edilirsiniz belki de 1 yıl sonra da kabul edilmezsiniz ama google'nin istediği tarz da bi site oluşturunca 10 içerik olmasına da gerek yok kabul oluyor. :) kopya içerik girdiğim ingilizce siteme 10. gününde adsense hesabı aldım. Tabi hesabı sattım parasını da yedim :P
Vedatpolat

kişi bu mesajı beğendi.

HTF HTF Digital Marketing Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 96 / 87
  • Ticaret 5, (%100)
Şuanda da 2 ayrı başvurumu bekliyorum. İkisini de bugün yaptım ve reklamları yerleştirmem istendi :) boş reklam görünüyor şuan iki sitemde de

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al