wmaraci reklam

Adsense onay maceram sonunda başardım tabi

12 Mesajlar 1.328 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kaptanrs kaptanrs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 26 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar sizlere siteme (remzisari.com) adsense onayımı nasıl aldığımı anlatıcam ve buna dair tavsiyelerde bulunacağım .
1. Öncelikle bilmeniz gereken öncelikli şey sitenizdeki özgün içeriklerdir. Yani şöyleki gogle botları kopya içerikleri anında tespit ediyorlar.

2. Öyle hemen sitenizi içerikle doldurup onay beklemeyin. Google bir süre içerik girme hızınızı ve hareketlerinizi gözlemliyor. Buna mukabil siteye her gün içerik atmaya özen gösterin ve sitenizi sürekli bir yerlerde tanıtın.

3.Adsenseye Başvurmadan önce sitenizin en az 15 günlük bir gelişime tabi olduğundan emin olun. Google size hemen güvenemiyor. Tek bir seferde sağlam bir siteyle başvurmaya çalışın. Ben zira 3.cüde almayı başardım.

4.Temiz bir google hesabı ile başvurun. Örneğin youtubedeki bir kanalınızın kapandığı veya herhangi bir ihlalde bulunduğunuz gmail hesabı ile başvurmayın.

5.Bu belki de en önemlisidir. Site içerisinde site içi ağ oluşturun . Site içi linkler ve kategoriler çok önemli. Site haritanız düzenli ve güncel olmalıdır.bütün resimlerinizin altbilgisi olmalı ve seo uyumlu makaleler yazılmalıdır. Temanızın da responsive ve seo uyumlu olması gerekiyor.
Son olarak adsenseden iyi paralar kazandım mı ? Hayır :) 20 TL birikti ama bu benim site ile ilgilenemememden kaynaklanıyor. İyi günler dilerim. . .
hepyasemin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

majeste17 majeste17 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 28 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Çok uğraşlı hocam ben her red edildikçe başvurdum onlar red etti ben başvurdum. 1 ayda 6 başvuru sonunda bıktılar onayladılar :D ama yok işte daha siteye giriş yok 20 kişi 50 kişi pufff

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.
Bende adsense onayı almak için bi site açtım sonra sitenin alt alanadlarıyla birsürü içerik girmiştim fakat altalanadına onay vermeyince yıkılmıştı :)

• Üyelik 02.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 26 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

majeste17 adlı üyeden alıntı

Çok uğraşlı hocam ben her red edildikçe başvurdum onlar red etti ben başvurdum. 1 ayda 6 başvuru sonunda bıktılar onayladılar :D ama yok işte daha siteye giriş yok 20 kişi 50 kişi pufff

Gerçekten ben de siteye doğal hit çekemedim , zor iş ve biraz profesyonel uğraş gerektiriyor. Ama domainin yaşıyla da doğrudan ilgisi var , backlinklerle de . . .

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 26 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Hocam tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.
Bende adsense onayı almak için bi site açtım sonra sitenin alt alanadlarıyla birsürü içerik girmiştim fakat altalanadına onay vermeyince yıkılmıştı :)

:)) pes etmemelisin , pes etmek bizlere göre değil, olmuyorsa yöntmleri kurcala değiştir, tema değiştir dene her yolu dene :)

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
çok güzel söylediniz fakat aradan 2 yıl felan geçti yani pes edeli çok oldu artık yeni projeler için çaba gösteriyorum. Önceden yaptığım yanlışları veya eksiklerimi telafi edebileceğimi düşünüyoru .

https://m.wmaraci.com/forum/ortak-ariyorum/buyuk-projem-var-fakat-destek-lazim-442492.html#post2527366
kaptanrs

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 26 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
tecrübe : yediğin kazıkların toplamı :) her yanlış veya uğraş birşey katmıştır buna emin olabilirsin. Projen için ücretsiz hostları deneyebilirsin, reklam karşılığı veriyorlar sanırım araştırman gerek sadece böyle hatırlıyorum , bilgiye vâkıf değilim :)

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
02 Ocak 2017 kayıt oldun. Mesajlar: 10. ve Adsense uzmanı oldun öylemi? ilginç. Adsense politikalarını ihlal etmediğiniz sürece durur. Yoksa kabul etmez

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 02.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 26 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Uzmanlık derken ? Kardeşim içindeki fesadı başka yere kus başımdan geçen tecrübeyi aktardım ben sadece , seviyeni koru ve insanları yargılamadan konuş

Pentagram Pentagram Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Diesel - Mağaza Müdürü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Hit'i kontrol etmek icin nerden bakiyorduk ? Linki var ise ozel pm olarak paylasirmisiniz ricanetsem

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al