lostyazilim

Adsense onay maili geldi ama reklamlar görünmüyor

16 Mesajlar 2.710 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

RazerSharp RazerSharp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, uzun uğraşlar sonunda Adsense onayı aldım şöyle bir mail geldi

"Tebrikler!

Google AdSense başvurunuz onaylandı. Kısa süre içinde http://www.razorgamingtr.com/2014/03/clash-of-clans-her-koy-binasna-ozel.html adresinde alakalı Google reklamları görmeye başlayacaksınız.

Lütfen dikkat:

AdSense hesabınız yalnızca, AdSense barındırma..."

2 Gün oldu hala reklamlar görünmüyor, bilgili bir arkadaşım 2 haftayı bulabilir dedi. Bu olayın aslı nedir ne kadar beklemeliyim?

site adresim www.razorgamingtr.com

Düzenleme:

Blogger üzerinden yönlendirmeyi kaldırıp www.razorgamingtr.blogspot.com.tr şeklinde siteye girince reklamlarım görünüyor, diğer bütün blogspot sitelerimde de görünüyor. Fakat ben www.razorgamingtr.com olarak görünmesini istediğim için biraz araştırma yaptım, adsense/dişli çark/erişim ve yetkilendirme kısmında www.razorgamingtr.com adresini ekledim bugün reddedildiniz diye mail aldım. blogspot olarak onaylanan site nasıl olurda domain üzerinden başvurunca yetersiz içerik reddi alır? domain yaşı 1 yıl. Lütfen biri yardımcı olsun.

wmaraci
reklam

YASiNHUTAR YASiNHUTAR webhazine.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)
Normalde gösterime girmesi gerekir. Adsense kod dönüştürücü kullanarak eklediyseniz, Farklı bir yerden dönüştürmeyi deneyin ya da kendiniz dönüştürün. Bazen ufak hata sonucu reklam gözükmeyebiliyor. Bu sebepten olabilir.

• Üyelik 06.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

YASİNHUTAR adlı üyeden alıntı

Normalde gösterime girmesi gerekir. Adsense kod dönüştürücü kullanarak eklediyseniz, Farklı bir yerden dönüştürmeyi deneyin ya da kendiniz dönüştürün. Bazen ufak hata sonucu reklam gözükmeyebiliyor. Bu sebepten olabilir.

Herhangi bir kod çevirici kullanmadım, ve biraz önce denedim hala bir sonuç yok :/

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3963
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
benim sitedede adsense reklamları çıkıyor fakat ne onay maili geldi nede birşey.
Olayın enterasan tarafı ise şirket bilgisayarında görünmüyor mobil ve evdeki pcde çıkıyor.

wmaraci
wmaraci

mklgirisim mklgirisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)
hocam sorunuzun cevabı şu cümlede saklı ama yarısını almışsınız.
AdSense hesabınız yalnızca, AdSense barındırma..." sanırım blogspot olarak onaylamış. bir tane blog sayfası yani blogspot alın ücretsiz zaten o sayfa ya reklam kodunu ekleyin görünecektir. Normal Siteler de Görünmez reklamlarınız.
Bir de Bunu anlamanın diğer yolu, adsense hesabınıza girdiğinizde Ayarlar bölümü var Sağ ÜST taraf da (Çark) Onun yanın da İngilizce Bir Kelime yazar, Normal de O kelime olmaz ama blogspot üzerinden alınmış adsense ler de olur ve kırmızı olması lazım o kısmı bir kontrol edin. Kolay gelsin

• Üyelik 06.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

mklgirisim adlı üyeden alıntı

hocam sorunuzun cevabı şu cümlede saklı ama yarısını almışsınız.
AdSense hesabınız yalnızca, AdSense barındırma..." sanırım blogspot olarak onaylamış. bir tane blog sayfası yani blogspot alın ücretsiz zaten o sayfa ya reklam kodunu ekleyin görünecektir. Normal Siteler de Görünmez reklamlarınız.
Bir de Bunu anlamanın diğer yolu, adsense hesabınıza girdiğinizde Ayarlar bölümü var Sağ ÜST taraf da (Çark) Onun yanın da İngilizce Bir Kelime yazar, Normal de O kelime olmaz ama blogspot üzerinden alınmış adsense ler de olur ve kırmızı olması lazım o kısmı bir kontrol edin. Kolay gelsin

Mailin devamını görüntü kirliliği olmasın diye kestim ama dediğin gibi devam ediyor. Adsense hesabında hosted account yazıyor dediğiniz gibi blogspot üzerinden alındı. Eğer sadece blogspot üzerinde kullanılıyorsa adsense almanın mantığı ne çok saçma. Kendi sitemde nasıl kullanıcam adsense i. Domain yönlendirmesini kaldirirsam reklamlar görünür mü?

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)
sanırım Şuan wordprees olarak kullanıyorsunuz bu nedenle olmuyordur. blogspot olan blog a da yayınlayın adsense yayınlanırsa bir alan adını Ona yönlendirin yayınlanacaktır.

• Üyelik 06.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

sanırım Şuan wordprees olarak kullanıyorsunuz bu nedenle olmuyordur. blogspot olan blog a da yayınlayın adsense yayınlanırsa bir alan adını Ona yönlendirin yayınlanacaktır.

Blogger üzerinden kullanıyorum. Www.razorgamingtr.com adresine yönlendirme yapıyorum. Yönlendirilen adres www.razorgamingtr.blogspot.com

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 14
  • Ticaret 16, (%100)
adres www.razorgamingtr.blogspot.com TIKLAYINCA Hizmet Kullanılamıyor Hata 503 Hatası veriyor bir bak

• Üyelik 06.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

adres www.razorgamingtr.blogspot.com TIKLAYINCA Hizmet Kullanılamıyor Hata 503 Hatası veriyor bir bak

Hem telefonumdan hem bilgisayarimdan giriyorum bende hata vermiyor anlamadım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al