wmaraci reklam

Adsense onayı

4 Mesajlar 613 Okunma
smmexpress

enessolh enessolh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 14 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar, iki haftadır iki kere olmak üzere adsense basvurdum. Fakat ikisinde red olarak sonuçlandı. Bu arada sitelerim ingilizce ve özgün yazılar var. Araştırmalarım sonucu adsense artık o kategori üzerine rakiplerinden çok farkli içerikler uretmiyorsan kabul etmiyor. Örnek veriyorum teknoloji veya haber sitesini düşünürseniz. Çok fazla teknoloji ve haber sitesi var ve çoğu artık benzer içerikler üretmeye başlamış fakat adsense diyorki benim sana ihtiyacım yok zaten aynisi olmasa bile senin ki gibi içerik olusturan var. Yani başvurduğunuz sitenin kategorisinde çok fazla rakip varsa alamiyorsunuz. Daha niche konulara yönelmeniz adsense almanizi kolaylastiracak. Konu aslinda siz teknoloji sitesi açsanız bile ve ne kadar özgün yazılar yazsanizda farkli olmadıktan sonra boşa kürek çekmiş olacaksiniz. Şu anda Türkçe sitelerde bu şekilde onay olarak sıkıntı olmuyor fakat ileride Türkçe sitelerde bu şekilde onay alımında red alacaklardır.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense için temel olmazsa olmaz sayfalar vardır. Sitenizde bunları barındırmalısınız öncelikle.
Gizlilik Bildirimi
Çerez Politikası
Künye
Hakkında
İletişim de posta adresi gibi...
Kopya içerikler olmaması da önemli...

enessolh enessolh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 14 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam evet bunlar gerekli ve zaten çok iyi şekilde hazırlandı. Fakat dedigim gibi ingilizce siteleri artık tek tek kontrol ediyorlar ve rekabet çok fazlaysa farklı şeyler yapmaniz gerekiyor yoksa kabul edilmiyor. Yaziyi özgün hale getirip kendinizin yazmasida yetmiyor.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

enessolh adlı üyeden alıntı

Hocam evet bunlar gerekli ve zaten çok iyi şekilde hazırlandı. Fakat dedigim gibi ingilizce siteleri artık tek tek kontrol ediyorlar ve rekabet çok fazlaysa farklı şeyler yapmaniz gerekiyor yoksa kabul edilmiyor. Yaziyi özgün hale getirip kendinizin yazmasida yetmiyor.

Adsense in en büyük sorunu, Adsense almaya çalışılan sitelerde "sorun şu, şöyle yaparak şu kurallara uyarak yeniden düzenleyin" demiyor olması. Herkes kendi bildiğine göre hareket ederek çözüm üretmeye çalışıyor.

Bir mail adresini bir sitemde kullanmışım. Başarılı olup Adsense alamamışım ve vazgeçmişim. Bu mail adresini ve siteyi silmiş olmama rağmen yeni mail adresi ile bile alamadım. Bende vazgeçtim Adsense almaktan. Garip bir sistemi var.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al