wmaraci reklam

adsense onayı alamıyorum

6 Mesajlar 1.043 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Seoaatmc Seoaatmc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek aviator
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
herkese merhaba dostlar,

bu ay içerisinde bir kaç defa başvuru yaptım. Daha önce ki reddedilme sebeplerini düzelttim ama yine de başvurum reddedildi.

adresli sitenizde bazı politika ihlalleri saptadık. Aşağıdaki bu sorunları düzeltmediğiniz sürece sitenizde reklam yayınlayamayız. Daha fazla bilgi için İçerik Politikalarımızı görüntüleyin veya Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.

Politika ihlalleri nedeniyle reddedildim. Neden reddedildiğini hatanın nerede olduğunu bulamıyorum lütfen birisi yardım edebilir mi?

Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar

wmaraci
reklam

emreunal emreunal Emre Bilişim - Gaziantep Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Bilişim
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** Ü**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Daha fazla bilgi için İçerik Politikalarımızı görüntüleyin veya Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.

linkine tıklayınca açılan sayfada hangi politikayı ihlal ettiğinizi söylüyor zaten hocam

oguzhancakiroglu oguzhancakiroglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Teknisyeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hocam selam,

şunlar varmı ?

politika yazısı, çerez yazısı, reklam alanı, en az 10 tane özgün yazı, seo puanı %70 in üstündemi , iletişim sayfan varmı ve gmail hesabın yenimi ?

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek aviator
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

Gizlilik politikası, kullanım şartları, çerez bildirimi, 15 özgün yazı mevcut

Gmail hesabını site için açtım 3,4 ay olmuştur açalı
Sürenin adresi: havatarafi.com
4 kere felan reddedildim yardımcı olursanız çok sevinirim. Çünkü artık ne yapacağımı bilemiyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
1- Sitenizde çok fazla 404 sayfa var. Bunları tespit edip google webmaster toolstan silinmesini isteyin.

Tespit etmek için: Google'da şu şekilde aratın : site:https://havatarafi.com/

Çıkan sonuçlarda her sayfayı tek tek gezerek linklerin çalışıp çalışmadığına bakın. Zaten çalışmayan linkler kendini aşağıdaki resimdeki gibi belli ediyor. Onların URL'lerini google webmaster tools'tan silin.

Resim: https://prnt.sc/wal2w5

2- Resim adresleriniz şu şekilde: https://i0.wp.com/havatarafi.com/wp-content/uploads/2020/12/isg.jpg?resize=752%2C440&ssl=1

Neden bu şekilde karmaşık anlayamadım. Kullandığınız bir eklentiden muhtemelen. Bu da onaya engel olabilir ama düşük ihtimal sanmam. Yine de düzeltmeye çalışın.

3- Gizlilik politikası ve kullanım şartlarını görünür yapın ve açılır menüyü kaldırın. Açıl menü kullanmamaya özen gösterin.

Bunları bi deneyip gönderin bakalım. Bu arada site ne zamandır açık? İçerikler %100 özgün mü? İçerik sayınızı da arttırmanızı öneririm daha sağlam başvuru için. En azından düzenli içerik atıyor olmanız gerekmekte fakat site güzel index almış bana göre onay almama sebepleri yukarıda saydıklarım. Özellikle yanlış indexlenen 404 sayfaların kesinlikle kalkması lazım indexlerden.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek aviator
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
tavsiyeleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim bahsettiğiniz eksikleri hemen düzeltmeye başlıyorum.

Site mayıs ayından beridir açık bazı dönemler çok ilgilenemediğim için düzenli olarak içerik paylaşamadım ama artık haftada bir içerik paylaşıyorum paylaştığım içerikler %100 de özgün

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al