wmaraci reklam

Adsense onayında yardım istiyorum

5 Mesajlar 596 Okunma
wmaraci reklam

ACelikaL ACelikaL I LOVE YOU PHP! Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Gazeteci,Yazar,PHP Geliştirici
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba değerli Wmaracı ailesi.
Wordpress kurulu Yerel bir haber sitem var, içerikleri %85 özgün giriyorum. günlük tekil hitim 2000 ile 6000 arasında değişiyor. ancak adsenseye 6. kez başvurdum ve 6. kez aşağıdaki hatayı aldım.

Lütfen adsenseden otomatik olarak gönderildiğini düşündüğüm aşağıdaki mailde yazanları bana tekrar tekrar anlatmayın, içerikleri özgün giriyorum, site içerisinde gezinme ile alakalı olarak arkadaşım çok vasat bir tasarıma ve içerik girmediği sitesine onay aldı.

Sizlerden isteğim, adsense onayında ne gibi bir sorunum var, sitemde nasıl bir eksiklik var?
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim, ciddi anlamda yardım edebilecek arkadaşlar yorum bırakırlarsa veya özel mesaj atarlarsa site adresini vereyim.. İyi günler dilerim

wmaraci
reklam

onlinedetay onlinedetay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek muhasebeci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)
9 defa da ben red aldım aynı cevap ile. 160 özgün konu yayınlanmış durumda site 4 aydır açık ve günlük hit 20-50 arasında. şimdilik birşeyde girmiyorum bekliyor öyle.

ACelikaL ACelikaL I LOVE YOU PHP! Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Gazeteci,Yazar,PHP Geliştirici
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 6, (%100)
onlinedetay şimdi bir arkadaşın dediği üzere siteye gizlilik politikası, künye ve arama çubuğu ekledim. reklam kodunu her sayfada 2 yi geçmeyecek şekilde ve gözüken kısımlara koydum ve tekrar başvurdum bakalım ne olacak...

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
Künye vs hikaye arkadaşlar. Site 1.özgün olsun 2. ana sayfayada çok içerik ve tekrarlanmayan içerikler gözüksün 3. yeni bir adsense hesabı açıp onaya gönder. Gerisi hikaye. Çok konuya falanda gerek yok. 20 adet konu olsun yeter. Tabi bu biraz şansada bağlı. Umarım kabul edilirsin.

https://biyokimlik.com
wmaraci
wmaraci

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Tavsiyem ayni site ile basvurmayin baska bir site acip en az 100 ozgun makale yazdirip iki ay sonra basvurun mesela adsense alinabilecek moda saglik gibi kategori olan site ile basvurun sonra haber sitenizi eklersiniz.Ben iki ay once moda sitesi actim bir hafta once istekte bulundum iki gunde onay aldi 6 gun sonra pin geldi yani dun pin geldi ve pin kodunu girdim simdi diyer sitelerdede kullaniyorum.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al