wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Onaylanmama Sebebi Nedir ? Sizce

10 Mesajlar 886 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 878
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar sitem ortalama TR 22K Alexa 1M de google adsense başvurusunda onaylanmadı sizce nedeni ne olabilir bu tarz sebepler geldi ?

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Not site 1.5 aylıktır ondan olabilir mi ? içerik desen var gezinme desen düzgün.

wmaraci
reklam

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Sitenin yeni olmasi sorun olmaz ben 1 aylik site ile bir ay once adsense aldim sitenin responsiv mobile uygun olsun siteye girince cookies kabul etme olsun gizlilikpolitikasi ve iletisim bolumu oldumu sitenin hitide fazla olmasada kabul olur. Sitenin yazilarida ozgun olmasida tabiki daha iyi olur.
Not: Bu arada kafaya taktim 5 tane adsense hesabi alacagim bu ay 4 tane aldim 1 tanesi banlandi 5 ciyi iki uc gun once istedim adsense testleri yapiyorum vakit gecsin.
amatoryus

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
çok aldırmamak lazım otomatik bir mesaj daha farklı sorunlar olabilir içeriklerin uzunluğu-kısalığı günlük hitiniz yorumlar vs. biraz daha farklı şeyler arıyo sanırım adsense içimden bir seste diyorki kontenjanı dolmaya başladı iyice şartlar zorlaştı (bu mail bugun geldi yine reddedildik :S )

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)
Voltaren
Aynısını banada verdi kardeşim skype adresini mesaj at detaylı konuşalım belki sitemizde ortak negatif yönler varsa bu yüzden kabul etmemiş olabilir.

wmaraci
wmaraci

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 878
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
@tayfun29 @Voltaren aynısı benim de :)

• Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
tayfun29 , hasanayt hocam dediğim gibi otomatik mesaj yani herkeze ayrı ayrı yazılar yazılmıyor buraya pekte aldırış etmemek lazım klasik olarak belli başlı istekleri var bunlardan bir kaçı sitenizde bulunması gereken özellikler , bilgiler vs daha sonra baktıkları şey ise günlük , organik ve düzenli kullanıcı sayısı yani hit . Google AdSense Onayı Nasıl Alınır? 8 Adımda Çözüm adlı yazımı okuyabilirsiniz dilerseniz bununla ilgili bir çok makalede mevcuttur internette.

mzlmgnhn mzlmgnhn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 69 / 40
  • Ticaret 5, (%100)

flatcast adlı üyeden alıntı

Sitenin yeni olmasi sorun olmaz ben 1 aylik site ile bir ay once adsense aldim sitenin responsiv mobile uygun olsun siteye girince cookies kabul etme olsun gizlilikpolitikasi ve iletisim bolumu oldumu sitenin hitide fazla olmasada kabul olur. Sitenin yazilarida ozgun olmasida tabiki daha iyi olur.
Not: Bu arada kafaya taktim 5 tane adsense hesabi alacagim bu ay 4 tane aldim 1 tanesi banlandi 5 ciyi iki uc gun once istedim adsense testleri yapiyorum vakit gecsin.

Şu siteyi de inceler misiniz? Politikalara uymuyormuş webmgon.com

Ek Olarak:

Voltaren adlı üyeden alıntı

tayfun29 , hasanayt hocam dediğim gibi otomatik mesaj yani herkeze ayrı ayrı yazılar yazılmıyor buraya pekte aldırış etmemek lazım klasik olarak belli başlı istekleri var bunlardan bir kaçı sitenizde bulunması gereken özellikler , bilgiler vs daha sonra baktıkları şey ise günlük , organik ve düzenli kullanıcı sayısı yani hit . Google AdSense Onayı Nasıl Alınır? 8 Adımda Çözüm adlı yazımı okuyabilirsiniz dilerseniz bununla ilgili bir çok makalede mevcuttur internette.

• Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
mzlmgnhn büyük ihtimal içerikleriniz alıntıysa ondan kabul etmiyolardır google botları bu konuda çok gelişmiş özgün olup olmadığınızı anlıyolar hatta internette özgünlük testleri var oralarda makalelerinizi taratabilirsiniz.

myasink myasink www.teknolojilab.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
hasanayt özgün içerik çok önemli. Özgün yazı ve özgün resim. yani media görüntülerin bile özgün olmasına çok önem veriyor google. ayrcıa yazar bilgilerini açıkca sunun. yazıyı yazanların iletişim bilgileri makale altlarında yer alsın.

sitenin bir iletişim sayfası oolsun. mümkünse yazarların bulunduğu bir künye sayfası yer alsın.

başarılar

mzlmgnhn mzlmgnhn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 69 / 40
  • Ticaret 5, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

mzlmgnhn büyük ihtimal içerikleriniz alıntıysa ondan kabul etmiyolardır google botları bu konuda çok gelişmiş özgün olup olmadığınızı anlıyolar hatta internette özgünlük testleri var oralarda makalelerinizi taratabilirsiniz.

İçerikler %95 özgündür. Fakat yine de politikaya uymadığı söyleniyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al