wmaraci reklam

Adsense Onaylatmak İçin Özel Temalar

15 Mesajlar 1.246 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

erkan34 erkan34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 22 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense onaylatmak için özel temalar kullanılıyor diye duydum. 10-15. denememe rağmen halen adsense hesabımı "yetersiz içerik" diyerek reddediyor.
Sitedeki Konu Sayısı: 65-70 civarıdır ve bunların %95'i özgündür.
günlük 300-400 civarı organik hit gelmektedir.Ben onaylanmamasını temaya bağlıyorum siz ne düşünüyorsunuz.

wmaraci
reklam

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Adı üstünde "yetersiz içerik" diye reddediyor. Tamam temanın etkisi var ancak siz nasıl buna bağladınız "yetersiz içerik" mesajından onu anlamadım.

• Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 22 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
daha önce 10 tane konu ile adsense hesabı açan kişilerle konuştum bu olayın konu sayısıysa pek alakasının olmadığını söylediler, adsense onaylama işleminin temanın sade olmasına bağlı olduğunu söylediler o yüzden sizlerden fikir almak istedim

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
temanın responsive olması yeterlidir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

summer summer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 229 / 209
  • Ticaret 53, (%100)

erkan34 adlı üyeden alıntı

daha önce 10 tane konu ile adsense hesabı açan kişilerle konuştum bu olayın konu sayısıysa pek alakasının olmadığını söylediler, adsense onaylama işleminin temanın sade olmasına bağlı olduğunu söylediler o yüzden sizlerden fikir almak istedim

Tema ile alakalı red verseydi gezinmesi zor site diye red gelirdi. Yetersiz içerik değil. Çok yönlü, çok çeşitli bir siteniz varsa eğer kategorilerin boş olduğu yada kategorilerde 3 5 yazı olan o zaman yetersiz içerik verebiliyor.

LitmuS LitmuS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Dijital Web Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 10, (%100)
Tema ile yetersiz içerik bağlantılı olduğu doğrudur
yetersiz içerik ve tema ile ilgili ince bir bağlantı vardır
tema seçimlerinizi doğru yapmalısınız.

Detaylar iftardan sonra 🟢

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
Kullanıcıların sitenizde ne kadar durduğu yani oturum süreleri, daha sonra farklı bir konuya geçiş yapmışlar mı sitede gezinmişler mi yoksa hemen çıkmışlar mı ayrıca sitedeki makaleler hangi kategorilere ait hepsi 1 kategoriye mi ait bunların hepsi yetersiz içerik demesi için sebep.

Kullanıcı girip hemen çıkıyorsa sitenden isterse 300 makale olsun sen ziyaretçi tutan bir site değilsin demekki içeriğin yetersiz. Makale sayısından bahsetmiyorum yazdığın makale içeriği kullanıcı çekecek ve ilgi çekecek içerikler değil. Kelime sayısıda önemli.

⭐ mobil uzman⭐

Marnayagmur18 Marnayagmur18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 24 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
HamdiCetin 'in belirttiğinin aksine Oturum süresi veya konu geçişlerine hatta hite bakmaz adsense. LitmuS 'un dediği gibi yetersiz içerik ile temanın arasında çok ince bir bağlantı var. Konu sayısının önemi mevcut aksi taktirde 10 tane içerik ekleyen adsense alırdı.

summer adlı üyeden alıntı

Tema ile alakalı red verseydi gezinmesi zor site diye red gelirdi. Yetersiz içerik değil. Çok yönlü, çok çeşitli bir siteniz varsa eğer kategorilerin boş olduğu yada kategorilerde 3 5 yazı olan o zaman yetersiz içerik verebiliyor.

summer 'ın dediği gibi çok yönlü kategorili sitelere 3-5 yazılı kategorilerin olması yetersiz içerik uyarısı almanın başlıca sebebi.

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
Her gün yeni bir adsense konusu arkadaşlar yeter ama, bakın bissürü konu açan var sizin gibi okuyun bi, daha dün okuduğum bir konuda adam 3 günde adsense aldı ilk gün siteyi kurdu 2. Gün bot yazıp 10kopya içerik girdi, 3. Gün yine 10 tane kopya içerik girdi ve aldı tema adı ise sahifa

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım

• Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 22 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

HamdiCetin adlı üyeden alıntı

Kullanıcıların sitenizde ne kadar durduğu yani oturum süreleri, daha sonra farklı bir konuya geçiş yapmışlar mı sitede gezinmişler mi yoksa hemen çıkmışlar mı ayrıca sitedeki makaleler hangi kategorilere ait hepsi 1 kategoriye mi ait bunların hepsi yetersiz içerik demesi için sebep.

Kullanıcı girip hemen çıkıyorsa sitenden isterse 300 makale olsun sen ziyaretçi tutan bir site değilsin demekki içeriğin yetersiz. Makale sayısından bahsetmiyorum yazdığın makale içeriği kullanıcı çekecek ve ilgi çekecek içerikler değil. Kelime sayısıda önemli.

Kullanıcı başına ortalama sayfa gezinme sayısı 4 , ortalama oturum süresi 2:45 , hemen çıkma oranı ise %28

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al