Adsense Ortaklığı

10 Mesajlar 889 Okunma
smmexpress

nuktoprak nuktoprak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 72 / 69
  • Ticaret 28, (%100)
Merhaba geçenlerde iş olsun diye Adsense başvurusu yaptım onay almış. Fakat ben kullanmayacağım. Adsense alamayan arkadaşlar var ise, onlar faydalansın isterim. Adsense konusuna çok yabancıyım saçmalamış olabilirim, kusura bakmayın.

wmaraci
reklam

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
ilk onay mı 2. aşamada onaylı mı

• Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 72 / 69
  • Ticaret 28, (%100)
Bu şekilde bir mail aldım.

Başvurunuz incelendi ve kabul edildi. Şimdi, hesabınızı tamamen etkinleştirmek için ilk reklam biriminizi oluşturup reklam kodunu genczihinler.com adresine yerleştirmeniz gerekiyor. Hesabınız tamamen etkinleştirilene kadar sayfalarınızda yalnızca boş reklamların gösterileceğini unutmayın. Hesabınız tamamen etkinleştirildikten sonra bir onay e-postası alacak ve etkin reklamlar görmeye başlayacaksınız. Test etmek amacıyla bile olsa lütfen sayfanızdaki etkin reklamları tıklamayın. AdSense program politikaları uyarınca yayıncıların kendi sayfalarındaki reklamları tıklamasına izin verilmez.

NovemberNight NovemberNight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmalat Ar-Ge Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)
Adsense başvurusu yapıp onay aldıysanız adsense politikalarına uygun bir siteniz var demektir. Yazıldığı gibi oraya reklamı koyacaksınız.

Politikalara uymayan bir siteye reklam koyarsanız zaten kısa zamanda adsense hesabınız iptal olur. Politikalara uygun yüksek hitli bir sitenin sahibi de zaten kendisi başvurup kendi adsense hesabını alır.
nuktoprak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

mehmetarslan mehmetarslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 20 / 22
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar bana hiçbir mail gelmedi. Ancak daha önce başvurduğum fakat kabul edilmemiş olan hesabımdan adsense giriş yaptım. Beni direk reklam kodu oluştur sayfasına yönlendirdi. Hesap aktifleşmişti. 5 gün önce de reklam kodunu siteye yerleştirdim. Hala herhangi bir tepki yok ve boş reklam görünmeye devam ediyor. Bu süre normal midir?

ekavak ekavak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek internet medyası
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 5 / 26
  • Ticaret 6, (%100)
Ortak olabilirim pm ile ulaşabilirsiniz

technokolik.com

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)

mehmetarslan adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bana hiçbir mail gelmedi. Ancak daha önce başvurduğum fakat kabul edilmemiş olan hesabımdan adsense giriş yaptım. Beni direk reklam kodu oluştur sayfasına yönlendirdi. Hesap aktifleşmişti. 5 gün önce de reklam kodunu siteye yerleştirdim. Hala herhangi bir tepki yok ve boş reklam görünmeye devam ediyor. Bu süre normal midir?

Hocam reklam kodunu görebilirsiniz siteye de koyabilirsiniz ancak onay alınmadan önce maalesef reklamlar görünmez. Reklam kodunu görmeniz hesabın aktifleştiği anlamına gelmiyor. Benim ilk başvuru ile reklamın görünmesi 2 hafta sürmüştü diye hatırlıyorum.

• Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 72 / 69
  • Ticaret 28, (%100)
NovemberNight teşekkür ederim bilgilendirmen için.

mehmetarslan mehmetarslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 20 / 22
  • Ticaret 7, (%100)

NovemberNight adlı üyeden alıntı

Hocam reklam kodunu görebilirsiniz siteye de koyabilirsiniz ancak onay alınmadan önce maalesef reklamlar görünmez. Reklam kodunu görmeniz hesabın aktifleştiği anlamına gelmiyor. Benim ilk başvuru ile reklamın görünmesi 2 hafta sürmüştü diye hatırlıyorum.

Ancak ilk aşamayı geçtiğim anlamına geliyor değil mi? Yani 2 hafta bekledikten sonra reklam çıkıyorsa 5 gün normal bir süre o zaman. Sağda solda 2 günde onaylanmazsa artık onaylanmaz gibi yazılar gördüm çünkü.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)

mehmetarslan adlı üyeden alıntı

Ancak ilk aşamayı geçtiğim anlamına geliyor değil mi? Yani 2 hafta bekledikten sonra reklam çıkıyorsa 5 gün normal bir süre o zaman. Sağda solda 2 günde onaylanmazsa artık onaylanmaz gibi yazılar gördüm çünkü.

Hocam başvuru incelemeye alınmaya başladığından itibaren onlara erişilebiliyor. İlk aşamayı geçtiğinizde "tebrikler ilk aşamayı geçtiniz, son bir kontrol daha yapmamız gerekiyor şu reklamları koyun sitenize" gibi şeyler söyleyen bir mail geliyor. Bu maili aldıysanız ilk aşamayı geçmişsiniz demektir. Almadıysanız henüz ilk aşama değerlendirmesi de sonuçlandırılmamış demektir.

Bir iki günde adsense kabulu eğer YouTube aracılığıyla falan değilse bence mümkün değil. 2 hafta ideal süre.

YouTube ile başvurup 6-8 saatte kabul alma efsanesini ben de duydum ama normal web sitesi başvurusunda durum böyle benim bildiğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al