wmaraci reklam

Adsense otomatik reklamlar

11 Mesajlar 1.609 Okunma
wmaraci reklam

mehmetkgs mehmetkgs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** M**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba. Adsense reklam yerleşimi konusunda çok bilgim yok ve bu işte yeniyim. Tamamen adsense otomatik reklam sistemini kullansam mı tavsiye eder misiniz. Bir de hangi reklam türlerini seçmem gerekiyor otomatik reklamlarda. Sitem sgkbilgisi.com

wmaraci
reklam

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Çalışma yapabiliriz isterseniz

• Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** M**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Nasıl bir çalışma yapacağız

• Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** M**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bu forum yeteri kadar etkin değil maalesef. Neredeyse bugüne kadar hiç bir soruna çözüm üreten olmadı.
theredor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)
@mehmetkgs Forum gayet etkin bir durumda ancak genelde ölücü tipli üyelere çok fazla yardımcı olunmuyor. Yardım istediğiniz iş normal şartlarda bu forumda üyelerin ücret karşılığı yapacağı bir iş. Şimdi siz zaten olayı bilmiyorsunuz ki? Adsense otomatik reklam sistemiyle sizin sitenizde yapılacak çalışma aynı şey değil. Siz header altı otomatik adsense reklamı eklersiniz. Adsense o bölüme en uygun olan, örneğin 728x90 reklam ekler. Bu otomatik reklamdır. Ücret karşılığı yaptıracağınız reklam yerleşimi ise farklı birşeydir. Temanızda reklam yerleştirilmeyecek bölümlere reklam eklemektir. O yüzden böyle triplere girmeyin. Varsa bütçeniz, belirtirsiniz ona göre iş alımını yapacak kişiler çıkar. İlla yardım istiyorsanız, kodlama bilginize dayanarak, internet üzerinden tık alma olasılığı fazla alanları araştırıp o bölümlere reklam ekleyin.
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

Yakut Yakut WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blog Yayıncılığ
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 114 / 137
  • Ticaret 11, (%91)
Mehmet bey dilerseniz ben size yardımcı olmak isterim (Ücret istemiyorum) sadece yardımcı olmak istiyorum ancak bende pek iyi değilimdir imzamdaki siteme bir göz at dilersen reklam yerleri iyi ise beğeniyorsanız aynısını yapalım sizede.

• Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** M**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

pubhane adlı üyeden alıntı

@mehmetkgs Forum gayet etkin bir durumda ancak genelde ölücü tipli üyelere çok fazla yardımcı olunmuyor. Yardım istediğiniz iş normal şartlarda bu forumda üyelerin ücret karşılığı yapacağı bir iş. Şimdi siz zaten olayı bilmiyorsunuz ki? Adsense otomatik reklam sistemiyle sizin sitenizde yapılacak çalışma aynı şey değil. Siz header altı otomatik adsense reklamı eklersiniz. Adsense o bölüme en uygun olan, örneğin 728x90 reklam ekler. Bu otomatik reklamdır. Ücret karşılığı yaptıracağınız reklam yerleşimi ise farklı birşeydir. Temanızda reklam yerleştirilmeyecek bölümlere reklam eklemektir. O yüzden böyle triplere girmeyin. Varsa bütçeniz, belirtirsiniz ona göre iş alımını yapacak kişiler çıkar. İlla yardım istiyorsanız, kodlama bilginize dayanarak, internet üzerinden tık alma olasılığı fazla alanları araştırıp o bölümlere reklam ekleyin.

Öncelikle ölücü tanımlaman hoş değil. Ölücü falan değilim. Nacizane yardım istiyorum. Kullandığın kelimelere dikkat et.

• Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** M**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Yakut adlı üyeden alıntı

Mehmet bey dilerseniz ben size yardımcı olmak isterim (Ücret istemiyorum) sadece yardımcı olmak istiyorum ancak bende pek iyi değilimdir imzamdaki siteme bir göz at dilersen reklam yerleri iyi ise beğeniyorsanız aynısını yapalım sizede.

Teşekkürler kardeşim. Ben kendim yerleştirdim bakalım bir ay deneyeceğim.

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)

mehmetkgs adlı üyeden alıntı

Öncelikle ölücü tanımlaman hoş değil. Ölücü falan değilim. Nacizane yardım istiyorum. Kullandığın kelimelere dikkat et.

Ben sana ölücü dedim mi? Lafı nerenden anlıyorsun bilinmez ama forumda genelde ölücü tipli insanlara yardım edilmez dedim. Ne var bunda? Hem gelip konu açıyorsun hem de bu forum çok etkisiz diyorsun. Yardım öyle istenmez dostum. Yardım gelmiyorsa insanlar bu yardım talebine cevap vermek istemiyordur. Hayır sinirini neden forumdan çıkartıyorsun ki? Biz bir yardım konusu açıyoruz ve dakikalar içerisnde dönüş geliyor neden? Çünkü istediğimiz yardım konularının ücret gerektirmediği işler olduğu için dönüş alıyoruz.

Sen nacizane yardım istemiyorsun! Yardım istedikten sonra isyan bayrağı çekip forumun etkisiz olmasına bağlıyorsun bu durumu!

Ayrıca hangi kelimeleri kullanıp kullanmayacağıma sen mi karar vereceksin? HAYIRDIR SEN KİMSİN?
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** M**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Sinirimi forumdan falan çıkarttığım yok. Şu an sen yapıyorsun bunu. Senin hangi kelimeleri kullanıp hangi kelimeleri kullanmayacağına ben karar veremem tabi ki. Özgür bir iraden var. Sadece dikkat et dedim.
Forumda ücretsiz yardım edilebilecek bir çok konuda da talepte bulundum ve yeterli yardım gelmedi. Sadece bu konu için değil benim yakınmam. Eğer böyle bir forum varsa daha etkin olması gerektiğini düşündüm.
Biz yetişkin insanlarız. Burada tartışıp kavga edecek halimiz yok dostum. Uzatmaya da gerek yok.
İyi günler diliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al