wmaraci reklam

Adsense Panelimde m.facebook.com Geliri var

12 Mesajlar 1.807 Okunma
wmaraci reklam

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhaba, aylar önce günlük kazançlarımı kontrol ederken bir kaç defa sitelerim arasında m.facebook.com'u gördüm. O zamanlar 2-3 görüntüleme olduğu için pek önemsememiştim. Ama bugün baktığımda m.facebook.com üzerinden 20 kuruş civarı gelirim olduğunu gördüm. Adsense sitelerimin olduğu kısımda m.facebook.com isimli bir site daha kayıtlı görünüyor. Bu nasıl bişeydir? Bilgisi olan var mı?

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
reklam

elis elis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşım sitendeki Facebook paylaşımlarından sitene gelmişler ve bu esnada reklama tıkanmış. Bunda endişe edecek hiç bir şey yok
wmtr

kişi bu mesajı beğendi.

nazarca.com

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

nazarca adlı üyeden alıntı

Arkadaşım sitendeki Facebook paylaşımlarından sitene gelmişler ve bu esnada reklama tıkanmış. Bunda endişe edecek hiç bir şey yok

Yanlış anladınız sanırım. Ben siteme facebook'tan ziyaretçi gelmiş demiyorum ( zaten sitemin trafiği %95 facebook üzerinden geliyor), adsense gelir panelinde kendi web sitemden kazanç sağladığım gibi, m.facebook.com sitesinden de para kazanmışım.

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Normalde Adsensede görünmez Google Analist-Dacranış-Adsense olarak Analizden kazançları görebilirsiniz fakat sizde Adsensede de görünmüş. Ben benim analisten küçük bir görünüm sunayım
Resmi gören gördü güvenlik için kaldırdım Modların bilgisine lütfen alıntılar ile de gerekenleri yapabilir misiniz?

nazarca.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

nazarca adlı üyeden alıntı

Normalde Adsensede görünmez Google Analist-Dacranış-Adsense olarak Analizden kazançları görebilirsiniz fakat sizde Adsensede de görünmüş. Ben benim analisten küçük bir görünüm sunayım

Bahsettiğimiz şeyler birbirinden farklı şeyler. Siz trafiğin kaynağını gösteren analizin görüntüsünü eklemişsiniz. Ben adsense panelimde kayıtlı sitelerim arasında m.facebook.com var diyorum.

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

Bahsettiğimiz şeyler birbirinden farklı şeyler. Siz trafiğin kaynağını gösteren analizin görüntüsünü eklemişsiniz. Ben adsense panelimde kayıtlı sitelerim arasında m.facebook.com var diyorum.

Onu anladım arkadaşım ama bir şekilde Facebooktan gelen kazanç Adsenseye yansımış olabilir demek istedim sadece

nazarca.com

Kimsediil Kimsediil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ögrenci dokuz eylül ingilizce
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** H**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 3 / 15
  • Ticaret 14, (%100)
bende kac dk dır bu nazarca sitesini inceliyorum, sırf facebook üzerine kurulmus site, nasıl bu kadar ilgi olmuş anlam veremiyorum, sürekli paralı reklam mı cıkıyor acaba :)

Gülümse yarın her şey daha kötü olacak...

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Kimsediil adlı üyeden alıntı

bende kac dk dır bu nazarca sitesini inceliyorum, sırf facebook üzerine kurulmus site, nasıl bu kadar ilgi olmuş anlam veremiyorum, sürekli paralı reklam mı cıkıyor acaba :)

Elbetteki reklamda var fakat Nazarcanın günlük organik hiti 20-25 bin tekil. Ayrıca Facebook ve diğer sosyal ağlardaki takipçilerim ile bağlarım çok iyi. Yani tüm sosyal ağlarımı takip eder sorulan tüm sorulara bizzat cevap verir ziyaretçilerim ile aramda set kurmam. Onlardan biri olduğumu bildikleri için o bağ zaten kuruluyor. Eğ birde sitemi her daim güncel tutup makalelerimi özgün olarak kendim yazarım.

nazarca.com

OktayEfendi OktayEfendi WordPress Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 89 / 91
  • Ticaret 35, (%100)
Hocam şöyle birşey var. Facebook mobil uygulamasında bir siteye tıkladığınızda otomatik olarak site facebook'un kendinde açılıyor iframe gibi bu yüzden adsense öyle görmüş ola bilir.
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Kimsediil adlı üyeden alıntı

Site Facebook üzerine kurulu demişsiniz bu sadece düne ait analiz.
http://i.hizliresim.com/YBj13A.jpg

nazarca.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al