wmaraci reklam

adsense paramı birimi değiştirm

5 Mesajlar 718 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serkan64 serkan64 www.technoarticle.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek BOŞ GEZENİN BOŞ KALFASI
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
adsense paramı birimim TL olarak gözüküyor bunu DOLAR yapmak istiyorum nasıl yapabilirim bilgi verirmisiniz vede site yabancı bir site reklamlardaki tıklamalar bana geldinde dolar üzerinden gelip tlyemi dönüşüyor yoksa tıklama 0.50 dolar ise banada 50 kurus mu gelmiş oluyor bu konu hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim 6-7 tıklama oluyor ama gelen para 90 kurus falanda

wmaraci
reklam

imsomnia imsomnia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 37 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Tıklama geldiğinde o an ki dolar kuru üzerinden hesaplanıp TL olarak hesabına yansır o yüzden İngilizce siteler iyi kazandırır deriz. Dolar olarak almak için biraz uğraşman lazım fakat bence uğraşma derim çünkü zaten dolar üzerinden kazanıyorsun

serkan64 serkan64 www.technoarticle.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek BOŞ GEZENİN BOŞ KALFASI
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
imsomnia eyw dostum aradıgım cevap buydu sagolasın

QtQ QtQ Adalet Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Startist
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Hesabı dolara çeviremezsiniz. Bunun için yurt dışında bir adrese ve kontrol edebileceğiniz bir hesap numarasına ihtiyacınız olacak. Adres ve hesap bilgisi satın almanın birkaç yolu var lakin bu o kadar da önerdiğim bir yol değil. Ayrıca imsomnia 'nın dediği gibi ödeme dolar üzerinden geliyor ve TL'e çevriliyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, arkadaşlar cevap yazmış ama ben de eklemek istiyorum. Evet yurt dışından gelen tıklama değerleri kur üzerinden hesaplanıp TL'ye çevriliyor. O şekilde ödeme alıyorsunuz.

Eğer direk dolar olarak ödeme almak istiyorsanız hesabınızın para birimini kesinlikle değiştiremezsiniz.

Ancak yeni bir hesap açıp mesela ülkeyi abd olarak gösterip abd'de bir banka hesabınız, abd tel ve yakında olacak adres doğrulamasında zarf teslimi için uygun bir adresiniz varsa o zaman dolar olarak ödeme alabilirsiniz.

Peki bunlar türkiye üzerinden sağlanabilir mi? diye soracak olursanız. Evet yapılabiliyor fakat oldukça riskli. Eğer tespit edilirse paranız da hesabınız da yanar.

Yani dolar olarak para alacağım diye bu riske girmeye değmez bence.

Bol kazançlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al