freelance iş ilanları

Adsense Pin 22 gün olmasına rağmen gelmedi

6 Mesajlar 695 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

imlesene imlesene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar,başlıkta belirttiğim gibi 22 gün geçmesine rağmen hala pin yok.Ne yapmalıyım 2. pin isteğinde bulunayım mı ?

wmaraci
reklam

kpssdelisi kpssdelisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 118 / 107
  • Ticaret 2, (%100)
benzer durum bende de var 2 haftayı geçti ses yok.. 1-2 ayı bulabilir yazıyor çoğu yerde.. Ondan ziyade bu pin'in takibini yapabilmemiz mümkünmüdür acaba? misal ups ile yolluyolarsa türkiyede ptt ile geliyosa vs. arayıp nerede olduğunu öğrenebileceğimiz bir yer varmıdır ki?

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
Benim de mart ayının başlarında gönderilmişti. Mayıs 4'e kadar gelmeyince 2. Defa istedim. İkincisini bekliyorum şuan. Süresi dolduysa 2. Defa isteyin. Gönderilecek pin, birincisiyle aynı zaten. Beklemeye gerek yok.

kpssdelisi kpssdelisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 118 / 107
  • Ticaret 2, (%100)

Gerbelas adlı üyeden alıntı

Benim de mart ayının başlarında gönderilmişti. Mayıs 4'e kadar gelmeyince 2. Defa istedim. İkincisini bekliyorum şuan. Süresi dolduysa 2. Defa isteyin. Gönderilecek pin, birincisiyle aynı zaten. Beklemeye gerek yok.

"Süresi dolduysa 2. Defa isteyin" derken neyi kastedtiniz süresi derken? Maksimum 3 kez isteniyor sonra kimlik vs. yollamak gerekiyor diye şahsen 2.yi istememiştim ama istenedebilir haklısınız

wmaraci
wmaraci

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)

kpssdelisi adlı üyeden alıntı

"Süresi dolduysa 2. Defa isteyin" derken neyi kastedtiniz süresi derken? Maksimum 3 kez isteniyor sonra kimlik vs. yollamak gerekiyor diye şahsen 2.yi istememiştim ama istenedebilir haklısınız

İlk pininiz otomatik gönderiliyor zaten. Bahsettiğim süre, ikinci pini isteyebilmeniz için geçmesi gereken süredir. Adsense panelinizde falan tarihte yeni pin isteyebilirsiniz şeklinde bir açıklama vardır.
En iyisi bahsettiğim o süre biter bitmez 3 hakkını da kullanıp, onayı kimlikle yapmak...

Can TURGUT Can TURGUT Şimdilik Boş Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 38 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
5 Mayısta oluşturulan pin 3-5 Gün içerisinde oluşturulan tarihtan sonra yollanacak denildi. Hala ses seda yok bende beklemedeyim pin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al