wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense politikasından iyi anlayanlar

12 Mesajlar 989 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

metalika94 metalika94 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
iyi günler arkadaşlar benim canlı tv sitem var sitemin adresi www.sitem.com sitemde adsense kullanıyorum googleden hit çekmek için canlı tv siteme sub domain oluşturup onada ayrı wp kurup haber bölümü kurdum haber.sitem.com şeklinde ordada dizi fragman haberleri felan yayınlıyorum bide
film.sitem.com şeklinde sub domain kurup ordada film yayınlamak istiyorum adsensede film yasak biliyorum bu nedenle film.sitem.com'da hiç adsense olmayacak yani www.sitem.com ve haber.sitem.com bölümlerinde adsense olacak ama film.sitem.com bölümünde hiç adsense olmayacak böyle yaparsam adsense den sorun yaşamam öyle değilmi

wmaraci
reklam

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam burada biri bu konu hakkında bir şey derse yanlış demiş olur çünkü hiç belli olmaz yani. Politika falan filan hikaye en temiz sitelerin bile adsensesi banlınıyor bazen sebepsiz yani burda birinin kapanır veya kapanmaz demesi pek inandırıcı olmaz. Politikaya göre bir şey olmaz büyük ihtimalle ama google bu ne yapacağıda belli olmaz
Karahan29

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Thyphoon o konuda ok haklısın politikalara bakarsak telif hakkı olan sayfada adsense olmayacak diyor ben ayrı alt etki alanı olupturuğ ayrı site kuracam onada hiç adsense koymayacam yani politikalara bakarssak bu durumda hiç bişe olmaz ama dediğiniz gibi google bi insan korkuyor biraz

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Politika uzmanı olmaya gerek yok, subdomain ayrı bir site olarak görülür ve korkmadan istediğiniz içerikte herhangi bir site kurabilirsiniz. Yani subdomaindeki site yetişkin içerikli (+18) bile olabilir diğer sitelerinizi etkilemez. Fakat bilmeniz gereken şudur, ziyaretçileriniz organik ya da sosyal medyadan değil de, adsense politikasına uygun olmayan sitelerden geliyorsa hesabınız banlanır! Yani film sitesinden ya da p**no siteden adsense reklamı yayınladığınız sitenize hit çekemezsiniz. Farkedildiği anda banlanırsınız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

aHoruz adlı üyeden alıntı

Politika uzmanı olmaya gerek yok, subdomain ayrı bir site olarak görülür ve korkmadan istediğiniz içerikte herhangi bir site kurabilirsiniz. Yani subdomaindeki site yetişkin içerikli (+18) bile olabilir diğer sitelerinizi etkilemez. Fakat bilmeniz gereken şudur, ziyaretçileriniz organik ya da sosyal medyadan değil de, adsense politikasına uygun olmayan sitelerden geliyorsa hesabınız banlanır! Yani film sitesinden ya da p**no siteden adsense reklamı yayınladığınız sitenize hit çekemezsiniz. Farkedildiği anda banlanırsınız.

yani o haber ve film bölümlerini siteme hit çekmek için kuracağım şimdi film.canlitvizle.info ya googleden biri film araması yaparak gelir ve ordanda canlitvizle.info ya girerse ban sebebimi olur

• Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Evet film sitenizde canlıtvizle.info reklamlarını yayınlamanız banlanmanıza sebep olur. Haber sitesi sıkıntı çıkartmaz.

• Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

aHoruz adlı üyeden alıntı

Evet film sitenizde canlıtvizle.info reklamlarını yayınlamanız banlanmanıza sebep olur. Haber sitesi sıkıntı çıkartmaz.

yaben ya siz yanlış anladınız film.canlitvizle.info sayfasında adsense reklamı hiç olmayacak

ankarali87 ankarali87 ..::ANKARA::.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek boya kontrol inspector
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 213 / 112
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam benim youtube videolarını paylaştığım sitem var. Sitede fil ve dizide var blog kısmında 3 aydır adsense var şimdilik bir sıkıntı olmadı.

sitem*com/paramparçadizisi (Video kategorisi adsense yok)
sitem*com/startv-yenisezon-hazırlıkları (Blog kategorisi sayfam adsense var)

Sitelerimizi Googlede arayıp organik trafiği artıralım (Dayanışma) >>> https://goo.gl/TTfPYj

• Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

ankarali87 adlı üyeden alıntı

Hocam benim youtube videolarını paylaştığım sitem var. Sitede fil ve dizide var blog kısmında 3 aydır adsense var şimdilik bir sıkıntı olmadı.

sitem*com/paramparçadizisi (Video kategorisi adsense yok)
sitem*com/startv-yenisezon-hazırlıkları (Blog kategorisi sayfam adsense var)

siz kategoriye bölüp yapmışsınız ben sub domain oluşturup yapacam sub domainler farklı site olarak görülür ozaman bende hiç sorun çıkarmaması lazım öyle değilmi

• Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)

metalika94 adlı üyeden alıntı

yaben ya siz yanlış anladınız film.canlitvizle.info sayfasında adsense reklamı hiç olmayacak

Yanlış anlamadım, film sitesine zaten adsense ekleyemezsiniz, adsense eklediğiniz sitenize de film sitesinden hit çekemezsiniz onu diyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al