wmaraci reklam

Adsense Program Politikaları

17 Mesajlar 1.493 Okunma
wmaraci reklam

ozidubai ozidubai Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

tolhur adlı üyeden alıntı

Politikalar sürekli güncelleniyor. Temmuzdan beri adsense almak daha zorlaşmıştı zaten, şuanda onay alabilmek çok zor. Tam olarak ne istediğini anlamış değilim

Aslında hiç zor değil ben temmuzdan beri 3 farklı site için başvurdum hepsine de onay verdi. Zor değil yalnızca siteciliği artık profesyonel yapan insalara veriyor. Yani sırf site açmış olmak için açmak değil önemli olan o içerik insanlara faydalı olacak arayan aradığını bulacak. Siteden çıkan kişi okuduğu içerikten memnun ayrılacak istedikleri bu
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
Rastgele onay verdiği kanısına vardım.Özgün içeriklerle neredeyse 3 sitede 50 defa red almama rağmen kopya içeriklerle 6 domaine onay aldım. Pinterestte hiç kullanılmamış onaylı hesabı çok uygun fiyata satıyorum. İlgilenirseniz pm atabilirsiniz.

s1b3r s1b3r Asker yolcusu Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 70 / 66
  • Ticaret 1, (%0)
Size bir küçük tavsiye bizzat denedim ve bu açığı keşfettim :) Koyduğunuz tüm fotoğraflara imza ekleyin ve makale sonuna Yazı gömün :)
edit: Google botlarının algılayamayacağı bir yazı. Ve kesinlikle Kopya içerik etiketini kullanın.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)

ozidubai adlı üyeden alıntı

Aslında hiç zor değil ben temmuzdan beri 3 farklı site için başvurdum hepsine de onay verdi. Zor değil yalnızca siteciliği artık profesyonel yapan insalara veriyor. Yani sırf site açmış olmak için açmak değil önemli olan o içerik insanlara faydalı olacak arayan aradığını bulacak. Siteden çıkan kişi okuduğu içerikten memnun ayrılacak istedikleri bu

Domainden domaine farklılık gösteriyor hocam. Elbet kendinize has yöntemleriniz vardır fakat adsense almak eskisi kadar kolay değil. Eskiden default tema ile adsense bile alınıyordu.
ozidubai

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

tolhur adlı üyeden alıntı

Domainden domaine farklılık gösteriyor hocam. Elbet kendinize has yöntemleriniz vardır fakat adsense almak eskisi kadar kolay değil. Eskiden default tema ile adsense bile alınıyordu.

Evet 5 yıl öncesini bilirim boş siteye bile veriyolardı resmen. aşırı seçici olmaya başladılar. Artık sitecilik eskisi gibi değil
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

batukay adlı üyeden alıntı

Rastgele onay verdiği kanısına vardım.Özgün içeriklerle neredeyse 3 sitede 50 defa red almama rağmen kopya içeriklerle 6 domaine onay aldım. Pinterestte hiç kullanılmamış onaylı hesabı çok uygun fiyata satıyorum. İlgilenirseniz pm atabilirsiniz.

Rastgele onay verdiği falan yok sadece siteyi kendine layık görürse onay veriyo. Ayrıca herkes neden özgün içeril google a devilmiş bir ödül kafasına sahip. Sen özgün içerik yazarak kimseyi ödüllendirmiyosun zaten özgün içerik yazmak zorundasın

• Üyelik 05.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

s1b3r adlı üyeden alıntı

Size bir küçük tavsiye bizzat denedim ve bu açığı keşfettim :) Koyduğunuz tüm fotoğraflara imza ekleyin ve makale sonuna Yazı gömün :)
edit: Google botlarının algılayamayacağı bir yazı. Ve kesinlikle Kopya içerik etiketini kullanın.

Nedense herkes işin çakallığını bulma peşinde ama google botları her geçen gün ilerliyo. Bugün yakalayamadığı şeyi belki 6 ay sonra yakalayacak çünkü müthiş bir yapay zekaya sahip. Ayrıca google banladığı zaman bir daha sana ekmek yedirmez

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al