wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Red Cevabı

4 Mesajlar 660 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cuma233 cuma233 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 44 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar benim youtube kanalıma bağlı adsense hesabım vardı pinim geldi doğrulama mı yaptım ve para kazanmaya başladım. Bir de site açıp onuda bu adsense hesabına siteyi eklemek için başvuru yaptım kodu siteme ekledim. Sitemde günlük ortalam 250 ziyaretçi geliyor ve belirli bir içeriğide var. 1 gün sonra red cevabı geldi ve mail özetim aşağıdaki gibidir. Kabul olunması için ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Reklam kodunu kendi web sitenize uygulamak için Google AdSense hesabınızı genişletme konusunda gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik ve maalesef, şu anda bu başvuruyu onaylayamıyoruz. İş ortağı sitelerinde reklam göstermenize olanak tanıyan mevcut AdSense hesabınız, bu onaylanmama durumundan etkilenmez.
Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.
Sorunlar:
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.
Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:
Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

wmaraci
reklam

Tuborg Tuborg 44/34 Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 1 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Standart cevap bu. Siten çöp site, düşük maliyetli ve zaten kolayca erittiğimiz reklamları yayınlar bu site ancak bu da işimize yaramaz demek istemiş.

tolgahan571 tolgahan571 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 591
  • Beğeniler 104 / 112
  • Ticaret 2, (%100)
ayni cevap bana da geldi takipteyim

https://sosyalloca.com

Extazylinks Extazylinks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
AdSense red cevabı
Çokta yabancı gelmedi , tanıdık ya :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al