wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense reklam çıkması kaç gün sürer

5 Mesajlar 759 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar adsenseye kayıt oldum . Daha sonra mail geldi giriş yapabilirsiniz diye ; giriş yaptım verdiği kodu ekledim reklamlar gözükmüyor ne zaman güzükür ortalama yardımcı olursanız sevinirim .

Ek olarak : yapılması gereken birtakım ayarlar falan var mıdır ?

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz
wmaraci
reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
2. onay aşamasındasın sanırım kardeşim şu an. Bu süre değişken olabiliyor. Sitende gizlilik sözleşmesi vs. yoksa bu süreçte oluşturmanı tavsiye ederim. Ayrıca yapacağın bir şey yok. Özgün içerik girmeye devam...

Eğer 2. aşamayı geçtim, adsense im tamamen kabul edildi diyorsan da kısa süre sonra reklamlar aktif olacaktır.
AvukatDenizCelik

kişi bu mesajı beğendi.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

2. onay aşamasındasın sanırım kardeşim şu an. Bu süre değişken olabiliyor. Sitende gizlilik sözleşmesi vs. yoksa bu süreçte oluşturmanı tavsiye ederim. Ayrıca yapacağın bir şey yok. Özgün içerik girmeye devam...

Eğer 2. aşamayı geçtim, adsense im tamamen kabul edildi diyorsan da kısa süre sonra reklamlar aktif olacaktır.

teşekkür ederim kardeşim sanırım şuan sadece 1. aşamayı geçtim . Gizlilik sözleşmesi oluştursam bunu google farkeder değil mi site üstüne bir de sekme eklerim tamam heralde

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

teşekkür ederim kardeşim sanırım şuan sadece 1. aşamayı geçtim . Gizlilik sözleşmesi oluştursam bunu google farkeder değil mi site üstüne bir de sekme eklerim tamam heralde

Adsense 2. onay öncesinde gizlilik sözleşmesi vs. olmasının etkisini muhtelif yerlerde çok kez okumuştum. %100 net ve doğru bir bilgi olarak aktarmak istemem ama zaten olması gereken bir şey.

Bu konuya çok fazla takılma. 2. aşamada kabul edilmesen dahi istersen 2342345245 kez başvuru yapabiliyorsun. Özgün içerik girmeye, siteni güzelleştirmeye devam et, illaki alırsın.

İyi çalışmalar.
AvukatDenizCelik

kişi bu mesajı beğendi.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Adsense 2. onay öncesinde gizlilik sözleşmesi vs. olmasının etkisini muhtelif yerlerde çok kez okumuştum. %100 net ve doğru bir bilgi olarak aktarmak istemem ama zaten olması gereken bir şey.

Bu konuya çok fazla takılma. 2. aşamada kabul edilmesen dahi istersen 2342345245 kez başvuru yapabiliyorsun. Özgün içerik girmeye, siteni güzelleştirmeye devam et, illaki alırsın.

İyi çalışmalar.

Görüşlerin için teşekkür ederim kardeşim , gizlilik sözleşmesi oluşturayım ben en iyisi : )

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al