wmaraci reklam

Adsense sürekli neden düşürüyor?

4 Mesajlar 654 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gvnavci gvnavci Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Bir kaç gündür adsensenin günlük ve saatlik tıklanma sayılarına bakıyorum. 17 tıklama 3 lira para varken 5 dakika sonra 2 liraya düşüyor ve sonra 15 tıklama derken yine çoğalıyor yine düşüyor 1500 ziyaretci yaklasık 8000 reklam gösterimi sonuç mu 15 tıklama ve 2.50 ye kadar düşürdü... neden bilmiyorum var mı acıklaması olan?

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır...
wmaraci
reklam

hlsbhr hlsbhr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kumaş AR/GE Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 887
  • Beğeniler 189 / 192
  • Ticaret 0, (%0)
Dönemsel olarak reklam fiyatlarına bağlı olarak tıklamalar düşer ve çıkar. Sektörünüz nedir?

İf you fight, you won't always win. But if you don't fight, you will always lose.

• Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyal medya platformu. bende ki sıkıntı ziyaretçi değil tıklanma sayısı yani 10 kuruş da gelse sıkıntı değil ama yaklaşık 1 konuda 7-8 reklam olmasına rağmen tıklanma sayısı çok az. wordpress altyapısında webisite ve ücretli enfold teması kullanıyorum. google da 1. sayfa da bir çok konum var ve tıklanma her gün 20-30 olsa da bir anda 5-10 arası tıklanmayı siliyor adsense ve kazanç düşüyor. hani 3 aylık bir siteden bahsediyoruz acaba daha güvenmiyor mu yada yanlış tıklayanı mı siliyor anlayamıyorum.

• Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

hlsbhr adlı üyeden alıntı

Dönemsel olarak reklam fiyatlarına bağlı olarak tıklamalar düşer ve çıkar. Sektörünüz nedir?

mesela bugün 19 tıklama 5.13 tl kazanç var. ama aslında 25-26 tıklama arada bi kaç kere tıklama sayımı ve kazancımı düşürdü. Giren toplam ziyaretçi 1433 kişi ve toplam reklam gösterimi 7480. tıklamaları düşürmese aylık 300TL den aşağı düşmeyecek kazanc ama bu yüzden sadece yarısı geliyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al